Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Уроки по Skype

Викладачі

 • Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.
 • Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.
 • Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.
 • Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»
 • Олена Луценко

  Победитель самого популярного вокального шоу страны "Голос Країни" преподает в школе "Соломрия" эстрадный, джазовый и народный вокал для взрослых и детей
 • Надія Полянська

  Більше 6 років Надія веде заняття з естрадного вокалу з учнями різного віку і займається раннім музичним розвитком з молодшими студентами школи "Соломрія"
 • Олексій Бірук

  Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу).

yana9Крім традиційних уроків, які передбачають безпосередній контакт вчителя з учнем у класі, ми успішно проводимо уроки музики по Skype. Цей вид зв’язку незамінний, якщо учень живе в іншому місті чи навіть іншій країні, або ж з якоїсь іншої причини не може відвідувати заняття в школі.

По Skype можна проводити заняття практично за всіма напрямками, які пропонує наша школа:

Як почати займатися?
Зв’яжіться з нами по скайпу, додавши наш логін solomriya у свій список контактів Skype. Ви також можете подати заявку на навчання на e-mail sollomriya@ukr.net або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.

Хочете навчитися співати «з нуля»? Або поліпшити вокальну майстерність? Запишіться на курс індивідуальних занять по Skype і пройдіть якісне навчання під керівництвом досвідченого викладача в зручний для Вас час і не виходячи з дому!

Відгук про заняття вокалом по Skype від нашої учениці Катерини з Німеччини:

Індивідуальні уроки вокалу по Skype – це:

 • Дипломовані викладачі з великим досвідом роботи

Ваш викладач вокалу допоможе досягти поставлених цілей у найкоротший термін. Усі наші вчителі – професійні музиканти, які зарекомендували себе успіхами своїх учнів!

 • Індивідуальна програма занять

Програма занять буде складена з урахуванням Ваших побажань і уподобань в музиці. Ви будете вивчати тільки те, що потрібно саме Вам!

 • Швидкий результат

Найефективніший вид навчання – це індивідуальні уроки з викладачем нашої школи, за плечима якого роки роботи з багатьма різними учнями – новачками і профі, дорослими і дітьми.

Переваги навчання в нашій школі:

 • Серйозний підхід в усьому

Якісна підготовка вокалістів – наш профільний напрям. За 5 років інтенсивної роботи у нас пройшли успішне навчання понад 300 учнів, багатьом з яких вдалося поступити на вокальні відділення вищих учбових закладів, вийти на професійну сцену або просто навчитися добре співати «для душі».

 • Високий рівень вчителів

У нашій школі немає «випадкових» людей. Кожен педагог має вищу музичну освіту, високу кваліфікацію і, звичайно ж, винятковий талант до викладання. Всі вчителі є також діючими музикантами – це обдаровані виконавці, композитори, аранжувальники, що працюють у різних стилях.

 • Гарантія результату

Єдина вимога для зарахування в нашу школу – Ваше бажання вчитися і досягати максимально хороших результатів. Навіть якщо Ви ніколи не співали і не можете похвалитися розвиненим від природи музичним слухом, регулярні заняття і готовність виконувати наші рекомендації ЗАВЖДИ забезпечують помітне зростання у навчанні.

 • Плюси індивідуальних уроків:

Кожен учень унікальний і приходить до нас з різними цілями, рівнем підготовки і здібностями – а значить, і підхід в кожному випадку повинен бути особливий. Займаючись по самовчителю (підручники, диски з відео- і аудіоуроками) або відвідуючи групові заняття, ви отримуєте «усереднений» обсяг знань, який не враховує Ваші запити. Саме тому ми пропонуємо індивідуальні заняття як найефективнішу форму навчання. План уроків буде розроблений у відповідності до поставлених завдань і Ваших музичних уподобань. В процесі навчання ми коригуємо програму залежно від того, наскільки швидко Ви засвоюєте новий матеріал і просуваєтеся вперед.

Як почати заняття?

 • Крок 1: зробіть замовлення

Спершу оформте замовлення на необхідну кількість занять і здійсніть оплату кредитною карткою або через систему грошових переказів. Факт оплати підтверджує Ваш намір займатися і є гарантією надання Вам викладача і місця в нашому розкладі.

 • Крок 2: запишіться

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом – ми обговоримо час занять, Ваші цілі, улюблені жанри музики, стилі виконання. Нам дуже важлива ця інформація для того, щоб підібрати викладача, який найбільш відповідає Вашим запитам.

 • Крок 3: у скайп – із піснею!

Можна починати навчання вокалу! Разом із Вашим викладачем вокалу Ви будете працювати над постановкою голосу, правильним диханням, розвитком слуху і вокальними прийомами, навчитеся співати легко, вільно і красиво, щоб порадувати себе і своїх слухачів!

Наші принципи

Ваша мета у вивченні вокалу дуже важлива для нас, оскільки ми зобов’язані допомогти Вам в її досягненні! Наша методика викладання вокалу, що включає постановку голосу, розвиток музичного слуху і подолання психофізичних бар’єрів, чудово зарекомендувала себе протягом багатьох років роботи, і допомогла сотням учнів знайти свій справжній, неповторний голос!

У процесі навчання ви отримаєте вокальні вправи, які допоможуть працювати з диханням, знайти і правильно використовувати голосові резонатори, розслабити зв’язки, розширити голосовий діапазон і поліпшити чистоту інтонації, тобто потрапляти в ноти, не фальшивити.

На індивідуальному занятті з вокалу ви можете задавати будь-які питання, що стосуються навчання, не соромитися перепитати, пройти складний момент ще раз, отримати пораду і додаткові завдання – словом, взаємодіяти з учителем для отримання максимальної віддачі і користі від кожного уроку.

В результаті Ви навчитеся любити свій голос і володіти ним так, щоб співати із задоволенням, даруючи радість собі і оточуючим!

Питання та відповіді

 • Хто буде мене вчити?

Відповідь: Вибір викладача вокалу залежить від багатьох факторів: поставлених Вами цілей, музичного жанру, якому Ви надаєте перевагу, Вашого віку, рівня підготовки, бажаного часу занять. Запорукою результативного навчання ми вважаємо створення повної довіри між учнем і викладачем, тому якщо все ж з якої-небудь причини Ви не знайшли 100% контакту з викладачем, ми можемо запропонувати провести заміну педагога – але не більше 1 разу протягом курсу занять.

 • Що я буду вивчати?

Відповідь: Якщо відповісти коротко, відповідь прозвучить так: те, що потрібно саме Вам! Наприклад, якщо людина ніколи в житті не співала і поки що не може похвалитися видатними вокальними даними, то їй необхідно починати навчання з самих азів, отримати основи вокалу, працювати над простими піснями, поступово ускладнюючи репертуар і вокальні вправи. Хтось ще стикається з острахом сцени, фальшивими нотами, затиснутими зв’язками. А інший учень вже співає професійно, але, не бажаючи зупинятися на досягнутому, хоче опанувати нові вокальні прийоми, розширити діапазон голосу, навчитися імпровізації, попрацювати над артистизмом і харизмою виконавця. Все це і багато іншого можливо реалізувати на уроках вокалу по Skype.

 • Що потрібно для уроків по Skype?

Відповідь: Сучасний ноутбук або стаціонарний комп’ютер, на якому встановлена ​​програма Skype. Комп’ютер повинен мати швидке з’єднання з Інтернетом (1 Мбіт / с на завантаження і відправку або більше). Протестувати швидкість підключення можна тут: www.speedtest.net Вам також знадобиться зовнішня веб-камера з вбудованим мікрофоном.

 • Як записатися на урок?

Відповідь: Після оформлення замовлення ми зв’яжемося з Вами щоб обговорити дату і час заняття. Якщо Ви замовили курс з 8 або 12 уроків, то зручніше за все зафіксувати певні дні та години, в які Ви будете займатися. Можна також зробити гнучкий графік уроків, зміни до якого вноситимуться при необхідності.

 • Чи можна скасовувати або переносити уроки?

Відповідь: Можна! Але не менш ніж за добу до передбачуваного часу заняття. Наприклад, якщо Ваш урок запланований на понеділок, 19.00, то сповістити нас про його скасування або перенесення на інший час або день потрібно не пізніше 19.00 неділі. У разі пізнього повідомлення або неявки на заняття з вини учня урок автоматично вважається проведеним. Якщо заняття не відбулося з нашої вини, то воно не вважається проведеним, плюс ми додаємо Вам 1 додаткову годину до курсу. Якщо ж Ви замовляли 1 урок і ми його не змогли вчасно провести, то замість нього Ви отримаєте два повноцінних заняття!

 • Що краще – уроки по Skype або в класі?

Відповідь: Наша школа пропонує обидва види навчання, і у кожного з них є свої переваги. Рівень сучасних технологій вже давно дозволяє проводити по Інтернету повноцінні уроки вокалу, тому в найбільш розвинених країнах, особливо США і Канаді, вони користуються великою популярністю. Проте, ми почали пропонувати дистанційне навчання тільки після того, як на власному досвіді переконалися в його ефективності. Протягом півроку ми проводили онлайн-уроки з тими студентами, які після переїзду за кордон не захотіли розлучатися з нашою школою. В процесі ми врахували безліч технічних нюансів і адаптували навчальний процес для Skype-формату. На даний момент вибір між уроками в класі і по скайпу – скоріше справа звички учня. Деякі з них, спробувавши займатися в онлайні, перейшли на віддалену форму навчання, хоча могли повернутися до традиційних уроків у класі, а хтось поєднує обидва види занять в залежності від обставин.

 • Розкажіть ще про переваги Skype?

Відповідь: Займаючись по Skype, ви економите дорогоцінний час і гроші, які зазвичай доводиться витрачати для того, щоб дістатися до класу. Погана погода, пробки, автобус, що спізнився, або несправний автомобіль вже не можуть бути перешкодою між Вами і викладачем. Крім того, якщо Ви живете в Європі або Північній Америці, то відчуєте помітну економію і на вартості самих занять – при цьому їх якість завжди буде на високому рівні!

Вартість
Вартість одного уроку тривалістю 60 хвилин становить $ 30. Абонемент на 8 занять коштує $ 210, на 12 занять – $ 300. Оплата здійснюється будь-яким зручним для Вас способом, час проведення заняття обговорюється індивідуально.

Оберіть спосіб оплати:

Оплатити

Timothy V Cohen
Рейтинг
Рейтинг
Рейтинг
Рейтинг
Рейтинг
It was a great online class. Katherine is a real professional. I enjoyed it so much =)
Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: