Уроки вокалу онлайн - Skype Zoom FaceTime

ЗАПИСАТИСЯ

Уроки вокалу онлайн

Крім традиційних уроків, які передбачають безпосередній контакт вчителя з учнем у класі, ми успішно проводимо уроки вокалу онлайн по Skype, Zoom, FaceTime . Цей вид зв'язку незамінний, коли учень живе в іншому місті або навіть іншій країні, або ж з якоїсь іншої причини не може відвідувати заняття безпосередньо в школі.

ЗАПИСАТИСЯ НА УРОК

Хочете подати заявку на навчання?

Залиште свій контакт, і ми вас запишемо

Ви також можете подати заявку на навчання музиці онлайн на:
e-mail - sollomriya@ukr.net
або написати | зателефонувати для консультації на наш номер

Запишіться на курс індивідуальних занять по Skype і отримайте якісну дистанційну освіту під керівництвом досвідченого викладача у зручний для Вас час і не виходячи з дому!

Уроки гітари онлайн

Акустична, класична, електрогітара і укулеле - будь-який з цих інструментів ви можете опанувати на онлайн-уроках. Найкращий доказ тому - крутезні виступи наших учнів з США, Канади, країн Європи, Азії і навіть Австралії на онлайн-концертах «Соломрії», які ми проводимо кілька разів на рік!

ЗАПИСАТИСЯ НА УРОК
ЗАПИСАТИСЯ НА УРОК

Уроки фортепіано онлайн

Як засвідчила багаторічна практика з нашими студентами по всьому світові, уроки фортепіано онлайн проходять дуже ефективно і зручно! Малюки і дорослі швидко і з задоволенням навчаються класичному, джазовому та поп-фортепіано, а потім ще й виступають на онлайн-концертах! Ви навчитеся не тільки грати по нотах, а й зможете підбирати пісні на слух, а також читати спрощений запис у вигляді "цифровок" як профі-музиканти!

ЗАПИСАТИСЯ НА УРОК

Уроки ораторської майстерності онлайн

Уроки ораторської майстерності онлайн корисні абсолютно всім. Адже кому з нас не хочеться мати красиво поставлений голос і навички комунікації, за допомогою яких ви легко і переконливо виступаєте перед аудиторією, ведете перемовини і спілкуєтеся у повсякденних ситуаціях? А якщо врахувати що ці заняття в "Соломрії" проводять молоді, але при цьому вже дуже досвідчені і доброзичливі викладачі - діючі актори театру і кіно, затребувані ведучі, то сумнівів бути не може - час починати шлях до вершин ораторського мистецтва! :)

ЗАПИСАТИСЯ НА УРОК

Уроки гри на барабанах онлайн

Якщо ви або ваша дитина берете уроки барабанів онлайн в "Соломрії", то приготуйтеся до приємного сюрпризу, адже Ви не лише навчитеся грати у будь-якому стилі - від року і поп-музики до джазу і металу, але і зможете брати участь у наших концертах нарівні з учнями, які займаються оффлайн! І це будуть не просто записані на телефон відео з Вашої вітальні, де стоїть барабанна установка, а повноцінний номер з "бендом" справжніх музикантів!

ЗАПИСАТИСЯ НА УРОК
call

Передзвонити вам?

  Відгуки

  3 відгуків

  Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
  Timothy V Cohen

  It was a great online class. Katherine is a real professional. I enjoyed it so much =)

  лесной отель ШЕРВУД

  “Дочке 14 лет, занимается вокалом по скайпу с Екатериной Максимовой уже год. Дочке очень нравится. Интересные авторские распевки, индивидуальный подбор репертуара, удобный график занятий. Приятным моментом и стимулом для обучения является то, что школа “”Соломрия”” регулярно организовывает отчетные концерты своих учеников. В очень приятном месте, в душевной атмосфере, в кругу родителей, друзей, учителей, ученики Школы демонстрируют свои навыки, не всегда профессионально))), но всегда с душой и искренне. Мы живем в маленьком провинциальном городке и для нас это реальный шанс заниматься любимым занятием при помощи прекрасного педагога. Спасибо “”Соломрия””!”

  Mariya Chkalova

  Я занимаюсь в школе Соломрия полгода, с преподавателем Екатериной Максимовой. Хотела петь с детства, но решилась брать уроки по скайпу только сейчас, в 27. Вокальных данных от природы у меня нет, несмотря на это за полгода есть существенный прогресс! Екатерина Максимова очень хороший преподаватель, старается описать ощущения, чтобы я извлекала звук правильно и уже что-то получается! Мы разучиваем песни, преподаватель скурпулезно корректирует буквально каждый звук. Очень рекомендую всем, кто хочет научиться петь правильно! Качество онлайн занятий замечательное тоже! Никаких задержек связи или неудобств, что занятие онлайн, не возникает.

  Більше

  Закрити

  Зустрічайте наших викладачів

  Надія Полянська

  Надія Полянська

  Більше 6 років Надія веде заняття з естрадного вокалу з учнями різного віку і займається раннім музичним розвитком з молодшими студентами школи "Соломрія"

  Вокал
  Марія Дусяк

  Марія Дусяк

  У роботі з учнями Марія прагне розкрити творчий потенціал, розвинути технічні навички, які є основою для подальшого якісного освоєння матеріалу, подолати емоційні та психологічні затиски, і допомогти знайти своє місце в музиці!

  Вокал
  Євген Машковцев

  Євген Машковцев

  "Викладач барабанів вищої категорії Євген веде уроки барабанів в Києві і онлайн з учнями будь-якого віку і рівня підготовки - від" "нуля" "до профі"

  Барабани
  Олексій Бірук

  Олексій Бірук

  Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу).

  Гітара
  Анастасія Зоріна

  Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»

  Вокал
  Олена Луценко

  Олена Луценко

  Переможець самого популярного вокального шоу країни «Голос Країни» викладає в школі «Соломрія» естрадний, джазовий і народний вокал для дорослих і дітей.

  Вокал
  Павло Лисий

  Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.

  Естрадне фортепіано
  Павліна Кравченко

  Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.

  Джазове фортепіано
  Катерина Максимова

  Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.

  Вокал

  Більше

  Закрити

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  7$

  1 заняття

  45 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 10%


  108$

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 15%


  155$

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  Обрати

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  10$

  1 заняття

  60 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 10%


  145$

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 15%


  205$

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  Обрати

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Індивідуальні уроки вокалу по Skype - це:

  - Дипломовані викладачі з великим досвідом роботи

  Ваш викладач вокалу допоможе досягти поставлених цілей в найкоротші терміни. Всі наші вчителі - професійні музиканти, зарекомендували себе успіхами своїх учнів!

  - Індивідуальна програма занять

  Програма занять буде складена з урахуванням Ваших побажань і переваг в музиці. Ви будете вивчати тільки те, що потрібно саме Вам!

  - Швидкий результат

  Найефективніший вид навчання - це індивідуальні уроки вокалу на дому з викладачем нашої школи, за плечима якого роки роботи з безліччю найрізноманітніших учнів, новачків до профі, дорослих і дітей.

  Відгук про заняття вокалом по Skype від нашої учениці Катерини з Німеччини:

   

  Переваги навчання в нашій школі:

  — Серйозний підхід в усьому

  Якісна підготовка вокалістів – наш профільний напрям. За 5 років інтенсивної роботи у нас пройшли успішне навчання понад 300 учнів, багатьом з яких вдалося поступити на вокальні відділення вищих учбових закладів, вийти на професійну сцену або просто навчитися добре співати «для душі».

  — Високий рівень вчителів

  У нашій школі немає «випадкових» людей. Кожен педагог має вищу музичну освіту, високу кваліфікацію і, звичайно ж, винятковий талант до викладання. Всі вчителі є також діючими музикантами – це обдаровані виконавці, композитори, аранжувальники, що працюють у різних стилях.

  — Гарантія результату

  Єдина вимога для зарахування в нашу школу – Ваше бажання вчитися і досягати максимально хороших результатів. Навіть якщо Ви ніколи не співали і не можете похвалитися розвиненим від природи музичним слухом, регулярні заняття і готовність виконувати наші рекомендації ЗАВЖДИ забезпечують помітне зростання у навчанні.

  — Плюси індивідуальних уроків:

  Кожен учень унікальний і приходить до нас з різними цілями, рівнем підготовки і здібностями – а значить, і підхід в кожному випадку повинен бути особливий. Займаючись по самовчителю (підручники, диски з відео- і аудіоуроками) або відвідуючи групові заняття, ви отримуєте «усереднений» обсяг знань, який не враховує Ваші запити. Саме тому ми пропонуємо індивідуальні заняття як найефективнішу форму навчання. План уроків буде розроблений у відповідності до поставлених завдань і Ваших музичних уподобань. В процесі навчання ми коригуємо програму залежно від того, наскільки швидко Ви засвоюєте новий матеріал і просуваєтеся вперед.

  Як почати заняття?

  — Крок 1: зробіть замовлення

  Спершу оформте замовлення на необхідну кількість занять і здійсніть оплату кредитною карткою або через систему грошових переказів. Факт оплати підтверджує Ваш намір займатися і є гарантією надання Вам викладача і місця в нашому розкладі.

  — Крок 2: запишіться

  Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом – ми обговоримо час занять, Ваші цілі, улюблені жанри музики, стилі виконання. Нам дуже важлива ця інформація для того, щоб підібрати викладача, який найбільш відповідає Вашим запитам.

  — Крок 3: у скайп – із піснею!

  Можна починати навчання вокалу! Разом із Вашим викладачем вокалу Ви будете працювати над постановкою голосу, правильним диханням, розвитком слуху і вокальними прийомами, навчитеся співати легко, вільно і красиво, щоб порадувати себе і своїх слухачів!

  Наші принципи

  Ваша мета у вивченні вокалу дуже важлива для нас, оскільки ми зобов’язані допомогти Вам в її досягненні! Наша методика викладання вокалу, що включає постановку голосу, розвиток музичного слуху і подолання психофізичних бар’єрів, чудово зарекомендувала себе протягом багатьох років роботи, і допомогла сотням учнів знайти свій справжній, неповторний голос!

  У процесі навчання ви отримаєте вокальні вправи, які допоможуть працювати з диханням, знайти і правильно використовувати голосові резонатори, розслабити зв’язки, розширити голосовий діапазон і поліпшити чистоту інтонації, тобто потрапляти в ноти, не фальшивити.

  ННа індивідуальному занятті з вокалу ви можете задавати будь-які питання, що стосуються навчання, не соромитися перепитати, пройти складний момент ще раз, отримати пораду і додаткові завдання – словом, взаємодіяти з учителем для отримання максимальної віддачі і користі від кожного уроку.

  В результаті Ви навчитеся любити свій голос і володіти ним так, щоб співати із задоволенням, даруючи радість собі і оточуючим!

  Питання та відповіді

  — Хто буде мене вчити?

  Відповідь: Вибір викладача вокалу залежить від багатьох факторів: поставлених Вами цілей, музичного жанру, якому Ви надаєте перевагу, Вашого віку, рівня підготовки, бажаного часу занять. Запорукою результативного навчання ми вважаємо створення повної довіри між учнем і викладачем, тому якщо все ж з якої-небудь причини Ви не знайшли 100% контакту з викладачем, ми можемо запропонувати провести заміну педагога – але не більше 1 разу протягом курсу занять.

  — Що я буду вивчати?

  Відповідь: Якщо відповісти коротко, відповідь прозвучить так: те, що потрібно саме Вам! Наприклад, якщо людина ніколи в житті не співала і поки що не може похвалитися видатними вокальними даними, то їй необхідно починати навчання з самих азів, отримати основи вокалу, працювати над простими піснями, поступово ускладнюючи репертуар і вокальні вправи. Хтось ще стикається з острахом сцени, фальшивими нотами, затиснутими зв’язками. А інший учень вже співає професійно, але, не бажаючи зупинятися на досягнутому, хоче опанувати нові вокальні прийоми, розширити діапазон голосу, навчитися імпровізації, попрацювати над артистизмом і харизмою виконавця. Все це і багато іншого можливо реалізувати на уроках вокалу по Skype.

  — Що потрібно для уроків по Skype?

  Відповідь: Сучасний ноутбук або стаціонарний комп’ютер, на якому встановлена ​​програма Skype. Комп’ютер повинен мати швидке з’єднання з Інтернетом (1 Мбіт / с на завантаження і відправку або більше). Протестувати швидкість підключення можна тут: www.speed
  net Вам також знадобиться зовнішня веб-камера з вбудованим мікрофоном.

  —Як записатися на урок?

  Відповідь: Після оформлення замовлення ми зв’яжемося з Вами щоб обговорити дату і час заняття. Якщо Ви замовили курс з 8 або 12 уроків, то зручніше за все зафіксувати певні дні та години, в які Ви будете займатися. Можна також зробити гнучкий графік уроків, зміни до якого вноситимуться при необхідності.

  — Чи можна скасовувати або переносити уроки?

  Відповідь: Можна! Але не менш ніж за добу до передбачуваного часу заняття. Наприклад, якщо Ваш урок запланований на понеділок, 19.00, то сповістити нас про його скасування або перенесення на інший час або день потрібно не пізніше 19.00 неділі. У разі пізнього повідомлення або неявки на заняття з вини учня урок автоматично вважається проведеним. Якщо заняття не відбулося з нашої вини, то воно не вважається проведеним, плюс ми додаємо Вам 1 додаткову годину до курсу. Якщо ж Ви замовляли 1 урок і ми його не змогли вчасно провести, то замість нього Ви отримаєте два повноцінних заняття!

  — Що краще – уроки по Skype або в класі?

  Відповідь: Наша школа пропонує обидва види навчання, і у кожного з них є свої переваги. Рівень сучасних технологій вже давно дозволяє проводити по Інтернету повноцінні уроки вокалу, тому в найбільш розвинених країнах, особливо США і Канаді, вони користуються великою популярністю. Проте, ми почали пропонувати дистанційне навчання тільки після того, як на власному досвіді переконалися в його ефективності. Протягом півроку ми проводили онлайн-уроки з тими студентами, які після переїзду за кордон не захотіли розлучатися з нашою школою. В процесі ми врахували безліч технічних нюансів і адаптували навчальний процес для Skype-формату. На даний момент вибір між уроками в класі і по скайпу – скоріше справа звички учня. Деякі з них, спробувавши займатися в онлайні, перейшли на віддалену форму навчання, хоча могли повернутися до традиційних уроків у класі, а хтось поєднує обидва види занять в залежності від обставин.

  — Розкажіть ще про переваги Skype?

  Відповідь: Займаючись по Skype, ви економите дорогоцінний час і гроші, які зазвичай доводиться витрачати для того, щоб дістатися до класу. Погана погода, пробки, автобус, що спізнився, або несправний автомобіль вже не можуть бути перешкодою між Вами і викладачем. Крім того, якщо Ви живете в Європі або Північній Америці, то відчуєте помітну економію і на вартості самих занять – при цьому їх якість завжди буде на високому рівні!

  Вартість

  Вартість пробного уроку тривалістю 60 хвилин становить $ 10. Абонемент на 8 занять коштує $ 145, на 12 занять – $ 205. Оплата здійснюється будь-яким зручним для Вас способом, час проведення заняття обговорюється індивідуально.

  Записатись на заняття