Уроки Вокалу в «Соломрія» Зачарують Ваш Голос!

Будь-яке велике досягнення починається з мрії. Можливо, Ваша мета – підкорити велику сцену, а може, Ви хочете вразити друзів і близьких? Київська вокальна школа «Соломрія» допоможе Вам у здійсненні будь-якої мети, пов’язаної з розвитком ваших музичних талантів..

Чотири Причини Брати Уроки Співу у Нас

Опис всіх переваг нашої школи зайняв би занадто багато часу, та й в цьому випадку дійсно краще один раз побачити все своїми очима. Ми зупинимося лише на базових принципах нашої школи, що виділяють її серед інших:

— Унікальна техніка навчання з нуля, розроблена засновником школи Катериною Максимової;
– Ця техніка спрямована на розкриття вашого справжнього голосу і подолання психологічних і фізичних бар’єрів в найкоротший термін. У той час як заняття за традиційною системою може зайняти близько 4 років, техніка Катерини допоможе опанувати силу свого голосу всього за півтора року! Наша школа вокалу допоможе розкрити Ваш потенціал в найкоротший термін – Ви побачите перші результати вже через кілька місяців занять.

— Можливість продемонструвати свій талант зі сцени;
Ніщо так не мотивує продовжувати навчання, як захоплені погляди і оплески публіки. Саме тому ми намагаємося забезпечити наших студентів можливістю виступати постійно. Займаючись з нами, ви будете брати участь в багатьох концертах щороку – починаючи від невеликих виступів для сім’ї та друзів, і до масштабних фестивалів під час щорічних міських святкувань. Також наші репетитори з задоволенням допоможуть Вам підготувати номер для виступу на шоу талантів, таких, як «Х-фактор» і «Голос Країни».

— Персоналізовані уроки, що відповідають Вашим цілям;
Кожен студент приходить з певним набором «вихідних даних» в залежності від навичок і знань, отриманих раніше. Наші викладачі підбирають вправи і техніки індивідуально, щоб розкрити потенціал вашого голосу в найкоротші терміни.

— Справжні професіонали з величезним досвідом..
Всі наші викладачі – успішні музиканти, які ведуть свої індивідуальні проекти, пишуть пісні для себе і учнів і регулярно виступають на сцені. Вони допоможуть вам не тільки покращити свій голос, але і знайти свій унікальний стиль і місце в величезному світі шоу-бізнесу.

Вокальная студія «Соломрія» допоможе Вам здійснити мрію – навчитися красиво співати! Наші курси вокалу в Києві підійдуть як для дорослих, так і для дітей, адже всі програми навчання складаються індивідуально для кожного учня. Записуйтеся на пробний урок і зробіть перший крок до досягнення Вашої мети.

call

Передзвонити вам?

  Відгуки

  8 відгуків

  Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
  Вараница Виктория

  “Хочу висловити подяку музичній школі “”Соломрія””, яка допомогла мені повірити, що мої дитячі мрії гарно володіти своїм голосом та передавати свої думки через пісню можуть стати реальністю. Поки що відвідано декілька занять, але на досягнутому зупинятися не планую. Заняття вокалом – це те, що надихає, тому надихайтеся і будьте натхненними.”

  Alyesya Kharlan

  Место, где с радостью учат не только детей, но и уже взрослых 🙂 В «Соломрие» я занимаюсь вокалом несколько лет и с разными преподавателями — и к каждому я с удовольствием бегала и продолжаю бегать на занятия! Занятие всегда проходит насыщенно и каждый преподаватель чётко понимает, когда нужно дать ученику больше «техники» (упражнений, распевок), а когда нужно просто расслабить ученика, чтобы убрать какие-то зажимы, если таковые имеются. Поэтому, если хотите научиться петь и получать от этого массу позитивных эмоций — то вам однозначно сюда 🙂

  Helen Taran

  Прекрасная школа! Дочь ходит на вокал и на музыку – прекрасные преподаватели, теплая атмосфера, очень довольны.

  Masha Nikolaeva

  Недавно начала заниматься вокалом, все очень нравится в этой школе, результаты с каждым уроком лучше и лучше, преподователи умеют найти подход к каждому??

  Богдан Сварнык

  Сестре 17 лет, занимается вокалом уже не первый день и каждый раз приходя после занятий дома только и рассказывает как интересно и сколько всегда новых профессиональных открытий для неё раскрывают педагоги. Так как мы до этого сменили много студий и школ по вокалу, эта нас больше чем устраивает!

  лесной отель ШЕРВУД

  “Дочке 14 лет, занимается вокалом по скайпу с Екатериной Максимовой уже год. Дочке очень нравится. Интересные авторские распевки, индивидуальный подбор репертуара, удобный график занятий. Приятным моментом и стимулом для обучения является то, что школа “”Соломрия”” регулярно организовывает отчетные концерты своих учеников. В очень приятном месте, в душевной атмосфере, в кругу родителей, друзей, учителей, ученики Школы демонстрируют свои навыки, не всегда профессионально))), но всегда с душой и искренне. Мы живем в маленьком провинциальном городке и для нас это реальный шанс заниматься любимым занятием при помощи прекрасного педагога. Спасибо “”Соломрия””!”

  Alyona Nikolova

  Занимаюсь в этой школе уже больше 2х лет. Кроме того, что занятия проходят в очень приятной и дружеской атмосфере, я чувствую прогресс, и очень этим довольна. Очень приятные преподаватели, которые не только находят подход к ученику, располагают к себе, но к которому приятно приходить на занятие 🙂 Администрация школы тоже дружелюбна, все очень организовано и в то же время всегда можно найти решение какой-то ситуации. Спасибо!

  Ольга Коломиец

  С удовольствием хожу в эту музыкальную школу на вокал. Первый раз пришла просто попробовать и мне очень понравилось. Рекомендую всем кто считает что петь не умеет, но очень хочет. Вас ждет приятный сюрприз.

  Більше

  Закрити

  Зустрічайте наших викладачів

  Надія Полянська

  Надія Полянська

  Більше 6 років Надія веде заняття з естрадного вокалу з учнями різного віку і займається раннім музичним розвитком з молодшими студентами школи "Соломрія"

  Вокал
  Марія Дусяк

  Марія Дусяк

  У роботі з учнями Марія прагне розкрити творчий потенціал, розвинути технічні навички, які є основою для подальшого якісного освоєння матеріалу, подолати емоційні та психологічні затиски, і допомогти знайти своє місце в музиці!

  Вокал
  Анастасія Зоріна

  Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»

  Вокал
  Олена Луценко

  Олена Луценко

  Переможець самого популярного вокального шоу країни «Голос Країни» викладає в школі «Соломрія» естрадний, джазовий і народний вокал для дорослих і дітей.

  Вокал
  Катерина Максимова

  Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.

  Вокал

  Більше

  Закрити

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  200 грн

  1 заняття

  45 хвилин

  Абонемент - 10%


  2880 грн

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Абонемент - 15%


  4080 грн

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  250 грн

  1 заняття

  60 хвилин

  Абонемент - 10%


  3600 грн

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Абонемент - 15%


  5100 грн

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Питання та відповіді

  Как быстро я научусь петь?

  Обычно если Вы раньше никогда не занимались, то за несколько уроков сможете разучить несложную песню, а ощутимый прогресс в постановке певческого голоса увидите уже через 3 месяца.

  Что говорят ученики об уроках вокала в школе “Соломрия”?

  Место, где с радостью учат не только детей, но и уже взрослых! В «Соломрие» я занимаюсь вокалом несколько лет и с разными преподавателями — и к каждому я с удовольствием бегала и продолжаю бегать на занятия! Занятие всегда проходит насыщенно и каждый преподаватель чётко понимает, когда нужно дать ученику больше «техники» (упражнений, распевок), а когда нужно просто расслабить ученика, чтобы убрать какие-то зажимы, если таковые имеются. Поэтому, если хотите научиться петь и получать от этого массу позитивных эмоций — то вам однозначно сюда (© Алеся Харлан)

  Записатись на заняття