Відеозйомка

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Гул і метушня новорічних свят, коли вся сім’я в зборі, локальний бардак будинку перед приходом гостей на день народження сина, романтичний вечір з коханою в день річниці – всі ці речі так би хотілося відобразити в пам’яті назавжди. Але в такий час найменше думаєш про те, щоб щось знімати – зовсім не до того.

Відео – Потужний Медіатор Почуттів

Якщо ви не плакали над тією самою сценою в Титаніку, то ви або не дивилися фільм, або інопланетянин. Важко заперечувати, що трагічні моменти змушують нас схлипувати, а комічні – реготати. Якщо ж відео стосується особисто вас, то його емоційний вплив тільки зростає. Подбайте про те, щоб ваша відеотека була сповнена записів чудових моментів вашого життя.

Може, ви вирішили підкорювати світ шоу-бізнесу? У світі інтернет-технологій це простіше, ніж коли б то не було. І все ж професійно зняте відео зверне на себе куди більше уваги, ніж запис на камеру смартфона. Якщо ж мова йде про справжній кліп з постановкою і акторами, послуги відеооператора вам точно знадобляться. Адже ви хочете, щоб від ваших кліпів мурашки бігли по шкірі?

Зйомка Відео на замовлення – Секрет Ідеальних Кліпів і Святкових Відео

Кожен відеооператор «Соломрія» – трошки маг. Ні, серйозно, ми самі не розуміємо, як у них виходить створювати такі шедеври локального масштабу. Хоча іноді й не потрібно розуміти, можна просто замовити відеозйомку і насолоджуватися. Отже, на що здатні наші чарівники з камерами?

— Перетворити вашу пісню в чудовий кліп.

Професійна відеозйомка – половина успіху в світі медіа. Якщо вам здається, що ваш давній друг і дзеркалка допоможуть зняти ідеальний кліп, то ми змушені вас засмутити. Якісна картинка вимагає ще, як мінімум, роботи візажиста, оператора і редактора, оренди професійної студії і, можливо, акторської гри. Розкажіть нам вашу історію, а ми подбаємо про те, щоб вартість роботи нашої команди окупилася як можна швидше успіхом вашого кліпу.

— Зняти дитяче свято так, що вам знову захочеться пережити той день.

Підготовка дитячого ранку або дня народження – ціле випробування для батьків. Нарешті, ваше чадо веселиться в своєму ідеальному костюмі зі своїми друзями, а вам випала хвилинка насолодитися відпочинком. Стоп! А як же зняти все це не відео? Не турбуйтеся – про це вже подбали наші профі з «Соломрія».

Зв’яжіться з нами і розкажіть про те, що потрібно зняти, і ми з радістю допоможемо створити відео-шедевр, який підкорить весь світ, або хоча б серця ваших близьких. Ціна кожного проекту обмовляється індивідуально, і ми завжди готові обговорювати з вами варіанти оцінки готової роботи.

call

Передзвонити вам?

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  200 грн

  1 заняття

  45 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 10%


  2880 грн

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 15%


  4080 грн

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  Обрати

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  250 грн

  1 заняття

  60 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 10%


  3600 грн

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 15%


  5100 грн

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  Обрати

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Записатись на заняття