Уроки естрадного вокалу

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Навчання естрадному співу – один з основних напрямків діяльності “Соломрії”, адже саме викладання співу поклало початок роботі нашої школи. Усіх вчителів пов’язує єдина методика викладання, що включає постановку голосу, розвиток музичного слуху та подолання психофізичних бар’єрів.

Умови та особливості навчання:

— Ми приймаємо учнів будь-якого віку та рівня підготовки, єдина обов’язкова умова – бажання вчитися! Викладачі школи мають досвід роботи з учнями різних вікових категорій – від школярів молодших класів до дорослих, особлива увага приділяється розвиткові емоційної та психологічної свободи співака, адже дуже багато людей елементарно бояться співати, надмірно критикують свій звук, скептично ставляться до своїх здібностей…

— Наша мета – якісно, доступно і без зволікань допомогти людині відкрити свої здібності, полюбити звук свого голосу та зрештою опанувати вокальне мистецтво для досягнення різних задач – від виступу у колі друзів чи караоке-клубі до участі у телевізійному конкурсі або виходу на професійну сцену.

— Ми не шкодуємо зусиль і коштів на постійне підвищення кваліфікації викладачів і вдосконалення технічної бази школи, наші педагоги беруть участь у майстер-класах найкращих вітчизняних та закордонних спеціалістів, обмінюються досвідом та діляться ефективними методами роботи не лише одне з одним, а й з усім світом за допомогою відеоуроків на YouTube.

— Школа обладнана апаратурою професійного рівня, що зазвичай використовується у хороших караоке-клубах та на концертних майданчиках – це вокальні мікрофони Shure SM58, 55SH, італійські акустичні системи RCF, мікшери Alesis і Yamaha. Усі класи просторі, комфортабельні, добре освітлені та провітрюються, обстановка в них надихає на продуктивне навчання і творчість.

— Ми готуємо до вступу у музичні вузи: Київський інститут музики ім. Глієра, Київську муніципальну академію естрадного і циркового мистецтв, Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв та інші заклади. Серед учнів школи чимало професійних артистів і учасників вокальних телешоу – “Х-Фактор”, “Голос країни”, “Дитяче Євробачення” та ін.

— Випускники київської школи вокалу “Соломрія” отримують свідоцтво про позашкільну освіту державного зразка, в якому зазначені дисципліни (естрадний вокал або академічний вокал, акторська майстерність, теорія музики) і кількість годин навчання.

— Запорукою результативного навчання ми вважаємо відданість своїй роботі, створення цілковитої довіри між учнем та викладачем і дружню атмосферу, що панує у нашій школі!

call

Передзвонити вам?

  Відгуки

  3 відгуків

  Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
  Богдан Сварнык

  Сестре 17 лет, занимается вокалом уже не первый день и каждый раз приходя после занятий дома только и рассказывает как интересно и сколько всегда новых профессиональных открытий для неё раскрывают педагоги. Так как мы до этого сменили много студий и школ по вокалу, эта нас больше чем устраивает!

  Ольга Коломиец

  С удовольствием хожу в эту музыкальную школу на вокал. Первый раз пришла просто попробовать и мне очень понравилось. Рекомендую всем кто считает что петь не умеет, но очень хочет. Вас ждет приятный сюрприз.

  Kirill Stekhin

  Много перепробовали школ, но остановились на самой лучшей ) Дочь ходит с удовольствием и показывает крутейшие результаты!

  Більше

  Закрити

  Зустрічайте наших викладачів

  Надія Полянська

  Надія Полянська

  Більше 6 років Надія веде заняття з естрадного вокалу з учнями різного віку і займається раннім музичним розвитком з молодшими студентами школи "Соломрія"

  Вокал
  Марія Дусяк

  Марія Дусяк

  У роботі з учнями Марія прагне розкрити творчий потенціал, розвинути технічні навички, які є основою для подальшого якісного освоєння матеріалу, подолати емоційні та психологічні затиски, і допомогти знайти своє місце в музиці!

  Вокал
  Анастасія Зоріна

  Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»

  Вокал
  Олена Луценко

  Олена Луценко

  Переможець самого популярного вокального шоу країни «Голос Країни» викладає в школі «Соломрія» естрадний, джазовий і народний вокал для дорослих і дітей.

  Вокал
  Катерина Максимова

  Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.

  Вокал

  Більше

  Закрити

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  200 грн

  1 заняття

  45 хвилин

  Абонемент - 10%


  2880 грн

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Абонемент - 15%


  4080 грн

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  250 грн

  1 заняття

  60 хвилин

  Абонемент - 10%


  3600 грн

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Абонемент - 15%


  5100 грн

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Записатись на заняття