Відеозйомка дитячих свят

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

О, дитяче свято! Радість для вашої дитини та купа задач та питань для турботливих батьків. Сучасні діти не погоджуються ходити у костюмах зі старої бабусиної сукні, яку похапцем прикрасили мішурою. Їм потрібне щось класне: Халк, принцеса Ельза чи навіть Супермен. Як тільки завдання з костюмами виконане, саме час подумати над тим, хто це свято буде знімати. Якщо вам здається, що зйомка дитячого свята – то справа нескладна і, в цілому, не варта додаткових витрат, то ми можемо навести принаймні три причини, що змінять вашу думку.

3 Причини Замовити Послуги Професійного Відеооператора

— Ви зможете прийняти участь у святі.

Ми впевнені, що ваші діти були б раді залишитися навіть і без запису свого свята, аби тільки ви прийняли у ньому участь. Спроби зафіксувати якісь моменти за допомогою смартфона заважають безпосередньо насолодитися цими моментами – це головна проблема нашого покоління. Однак вам не доведеться обирати між записом відео, яке в майбутньому стане приємною згадкою, і тим, аби провести час зі своїми дітьми. Відеозйомка дитячих свят професіоналами «Соломрії» збереже чудові спогади, частиною яких будете і ви.

— Ми створюємо якісні відеоматеріали

Якщо ви не професійний блогер чи фотограф, навряд чи ви маєте усе необхідне обладнання для якісної зйомки свята. Відео, зняте на смартфон руками, які тремтять, може здаватися чудовим до тих пір, коли ви не побачите колосальну різницю з дійсно високоякісним матеріалом. Будьте впевнені, що в епоху соцмереж та Інстаграму, діти будуть вдячні вам за гарні картинки для їхніх сторінок. Ваша задача – залишити замовлення, а наш відеооператор для дитячих свят у Києві зробить усе можливе, аби ваші чудові спогади було зафіксовано у не менш чудовому вигляді.

— Ви нарешті зможете розслабитися та відпочити.

Підготовка до дня народження, дитячого свята чи випускного – це справа досить виснажлива. А тепер уявіть, що після прибирання, приготування смачненького та декорування приміщень вам ще й доведеться бігати довкола своєї дитини, намагаючись зробити кілька гарних фото. Хіба ви не заслуговуєте на веселощі та відпочинок хоча б трохи? Ми пропонуємо вам інший варіант – ви насолоджуєтеся келихом вина та шматочком святкового торта, поки наш відеоператор зберігає історію вашої родини.

Спогади безцінні! Для їхнього збереження існують наші професійні оператори. Вартість роботи визначається індивідуально та залежить від багатьох факторів, і ми завжди готові допомогти вам з розрахунками та піти назустріч. Ми чудово розуміємо, що торт зі Спайдерменом або Бель у купі з подарунками для вашої дитини вже коштували вам чимало, тому не варто витрачати ще одну купу грошей на відеозйомку, коли ми пропонуємо помірні ціни за високу якість.

call

Передзвонити вам?

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  200 грн

  1 заняття

  45 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 10%


  2880 грн

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 15%


  4080 грн

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  Обрати

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  250 грн

  1 заняття

  60 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 10%


  3600 грн

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 15%


  5100 грн

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  Обрати

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Записатись на заняття