Олексій Бірук

Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу). За основу Олексій зазвичай бере класичний напрям за методикою Н.П. Михайленко. Уроки гри на інструменті поєднуються із заняттями з теорії музики та сольфеджіо. Форма занять – індивідуальна. Стаж викладання – понад три роки. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасник міжнародних фестивалів.

Тариф уточнюйте у адміністратора

Видео:

Відгуки

3 відгуків

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Anastasiya Chernetskaya

Чудова музикальна школа! Мій син 14 років займається гітарою з викладачем Олексієм. Успіхи вражаючі! Син взахваті від уроків і викладача. Дуже зручно, що під час карантину є можливість займатись скайпом!

Artem Kalchenko

Всегда мечтал научиться играть на гитаре, но никак не мог найти времени для этого. Хочу сказать большое спасибо Алексею Бируку за профессионализм. С удовольствием буду ходить!

David

I have been taking private guitar lessons at beginner level at this school with Alex for some time and I am very happy about it. I am happy to recommend this place to anyone who wants to learn guitar at beginner level or beyond.

Більше

Закрити

Записатись на заняття