Уроки класичного фортепіано

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Київська музична школа «Соломрія»пропонує уроки класичного фортепіано учням будь-якого віку і рівня підготовки. За допомогою наших викладачів ви зможете освіжити знання, отримані колись в музичній школі, або почати навчання «з нуля», опанувати нові стилі і прийоми гри, навчитися мистецтву імпровізації, будете підбирати на слух мелодії улюблених пісень, читати твори з листа.

Записавшись на уроки фортепіано, Ви можете бути впевнені в тому, що заняття проходимуть з урахуванням Ваших побажань, можливостей і музичних уподобань – а це гарантує максимально високу ефективність навчання. При цьому слід пам’ятати, що для досягнення стабільного результату одних уроків в студії недостатньо: дуже важливо, щоб учень сумлінно виконував домашні завдання.

Навчальні класи нашої музичної школи обладнані чудовими акустичними фортепіано виробництва Чехії (Petrof), які завжди підтримуються у відмінному стані.

У “Соломрії” працюють тільки досвідчені викладачі, які успішно підготували за роки роботи багато учнів. Ви можете відвідувати заняття за індивідуальною програмою або вибрати один з розроблених нами курсів.

call

Передзвонити вам?

  Відгуки

  1 відгуків

  Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
  Alexander Philipenko

  Занимаюсь в этой школе более 2,5 лет (фортепиано). Невероятно высокий уровень преподавателей, отзывчивый и внимательный к ученикам менеджмент школы, возможность репетировать вместе с другими учениками и выступать на концертах школы, интересные и (в отличие от большинства количества типичных муз школ) результативные занятия – перечислять могу до бесконечности, но главное – это просто огромное удовольствие от каждого занятия. С нетерпением жду следующего занятия)

  Більше

  Закрити

  Зустрічайте наших викладачів

  Марія Дусяк

  Марія Дусяк

  У роботі з учнями Марія прагне розкрити творчий потенціал, розвинути технічні навички, які є основою для подальшого якісного освоєння матеріалу, подолати емоційні та психологічні затиски, і допомогти знайти своє місце в музиці!

  Вокал
  Павло Лисий

  Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.

  Естрадне фортепіано
  Павліна Кравченко

  Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.

  Джазове фортепіано

  Більше

  Закрити

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  200 грн

  1 заняття

  45 хвилин

  Абонемент - 10%


  2880 грн

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Абонемент - 15%


  4080 грн

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  250 грн

  1 заняття

  60 хвилин

  Абонемент - 10%


  3600 грн

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Абонемент - 15%


  5100 грн

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Записатись на заняття