Викладачі

Надія Полянська

Надія Полянська

Більше 6 років Надія веде заняття з естрадного вокалу з учнями різного віку і займається раннім музичним розвитком з молодшими студентами школи "Соломрія"

Марія Дусяк

Марія Дусяк

У роботі з учнями Марія прагне розкрити творчий потенціал, розвинути технічні навички, які є основою для подальшого якісного освоєння матеріалу, подолати емоційні та психологічні затиски, і допомогти знайти своє місце в музиці!

Євген Машковцев

Євген Машковцев

"Викладач барабанів вищої категорії Євген веде уроки барабанів в Києві і онлайн з учнями будь-якого віку і рівня підготовки - від" "нуля" "до профі"

Олексій Бірук

Олексій Бірук

Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу).

Анастасія Зоріна

Анастасія Зоріна

Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»

Олена Луценко

Олена Луценко

Переможець самого популярного вокального шоу країни «Голос Країни» викладає в школі «Соломрія» естрадний, джазовий і народний вокал для дорослих і дітей.

Павло Лисий

Павло Лисий

Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.

Павліна Кравченко

Павліна Кравченко

Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.

Катерина Максимова

Катерина Максимова

Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.

Артем Бібік

Артем Бібік

Випускник Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого на курсі “Диктор та ведучий програм телебачення” (майстерня народного артиста України Володимира Талашка, знаменитого за фільмом “У бій ідуть лише старі”). Телевізійна кар’єра Артема розпочалася ще у 18 років – із ранкової програми у Київській державній регіональній телерадіокомпанії “Центральний канал”. Потім він став офіційним голосом […]

Записатись на заняття