Уроки акустичної гітари

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Київська школа мистецтв “Соломрія” пропонує професійні уроки акустичної гітари в Києві учням будь-якого віку та рівня підготовки. Ми дотримуємося незмінно високих стандартів у викладанні і впевнені, що ефективне навчання можливе тільки в атмосфері творчості, доброзичливості та стовідсоткового довіри між учнем і вчителем. Наші викладачі – досвідчені музиканти, провідні активну концертну та педагогічну діяльність, справжні ентузіасти своєї справи, вони живуть музикою і надихаються успіхами учнів!

Особливості та умови навчання:

— У нашій школі уроки акустичної гітари можуть відвідувати всі, незалежно від віку та наявності музичної освіти, єдиним критерієм відбору є бажання людини займатися. Ми не приймаємо дітей, які відвідують заняття під тиском батьків, оскільки вважаємо, що такі уроки малоефективні. Разом з тим, зацікавлені учні, що тягнуться до знань, гарантовано опанують інструмент на бажаному рівні під керівництвом досвідченого і доброзичливого викладача.

— Уроки проходять в основному індивідуально, за затвердженим з викладачем графіком. Школа гри на акустичній гітарі працює без вихідних з 9:00 до 22:00, і тому, як правило, ми знаходимо зручний для учня час занять. Для досягнення хорошого результату за мінімальний термін необхідно регулярно відвідувати заняття (2-3 рази на тиждень) і обов’язково виконувати домашні завдання. Приділяючи грі на гітарі хоча б годину на день, ви помітите відчутний прогрес вже через тиждень навчання “з нуля”, а за кілька місяців навчитеся впевнено грати улюблені пісні, опануєте безліч технік, отримаєте багаж теоретичних знань, які з успіхом застосуєте на практиці…

— Школа надає все необхідне для занять – інструменти високого класу виробництва Іспанії, США та Японії, метрономи, тюнери і т.п., тому на уроки гітари не обов’язково приносити свій інструмент. Якщо ви тільки плануєте розпочати навчання і своєї гітари ще немає, наш викладач з радістю надасть кваліфіковану допомогу при виборі та придбанні інструменту в музичних магазинах Києва, а також допоможе купити гітару зі знижкою.

— Ми враховуємо побажання учня в підборі репертуару, адже гра на гітарі повинна приносити задоволення! Авторська пісня і російський рок, романси або модні естрадні хіти, “фірмовий” західний рок, блюз і джаз, а також класичні твори – всьому цьому ви зможете навчитися у нас.

— Багато учнів беруть уроки гри на акустичній гітарі для того, аби навчитися співати улюблені пісні під власний акомпанемент, і у процесі навчання стикаються з необхідністю поліпшити вокальну майстерність. Ніяких проблем, адже у “Соломрія” також працюють чудові викладачі вокалу! На наших уроках акустичної гітари ви будете працювати над акомпанементом, а гарно заспівати пісню допоможе педагог-вокаліст. Ще одна приємна новина полягає в тому, що при виборі двох і більше напрямів навчання ви отримуєте суттєву знижку на кожне з них!

call

Передзвонити вам?

  Відгуки

  1 відгуків

  Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
  Tatyana Pollak

  Очень довольны занятиями по вокалу, игре на гитаре и фортепиано. Сложно представить лучше педагогов, пожалуй даже невозможно :).

  Більше

  Закрити

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  200 грн

  1 заняття

  45 хвилин

  Абонемент - 10%


  2880 грн

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Абонемент - 15%


  4080 грн

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  250 грн

  1 заняття

  60 хвилин

  Абонемент - 10%


  3600 грн

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Абонемент - 15%


  5100 грн

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Записатись на заняття