Катерина Максимова

Катерина Максимова – засновник і художній керівник київської школи мистецтв «Соломрія», затребуваний викладач вокалу і автор методики навчання естрадному вокалу, яка вже довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків. Це гарантує більш швидкий і стабільний результат (постановка голосу «з нуля» за півтора року замість стандартних чотирьох років). Більше інформації про метод можна прочитати в статті “Вчимося літати”, надрукованій в журналі “Уроки вокалу”.

Окрім індивідуальних занять, Катерина проводить групові вокальні тренінги, майстер-класи для учнів і курси підвищення кваліфікації для викладачів, знімається у телевізійних шоу, входить до складу журі вокальних конкурсів. Крім того, на YouTube ви можете подивитися серію популярних відеоуроків за участю викладача.

Серед учнів Катерини – десятки професійних артистів (Марія Стасюк, Даша Столбова, Ana Baston, група Лямур, Phantom Project, Катерина Сільченко, учасниці джазового ансамблю United People) і безліч аматорів, які освоїли майстерність співу, а також учасники і призери українських та зарубіжних вокальних конкурсів, шоу, передач. Зокрема, це шоу “X-Фактор Україна” (учні брали участь у телекастингах і тренувальному таборі 2, 3, 4, 5 сезонів), “Кохана, ми вбиваємо дітей”, “Голос Країни”, “Дитяче Євробачення”.

Катерина успішно готує абітурієнтів до вступу на вокальні спеціальності вищих музичних навчальних закладів (Інститут музики ім. Глієра, Університет культури і мистецтв, Академія керівних кадрів культури і мистецтв), здійснює супровід і консультацію артистів у процесі студійного звукозапису, а ще пише музику сама – зокрема, записані і видані два альбоми авторських пісень.

Викладач вищої категорії

Тариф уточнюйте у адміністратора

Видео:

Відгуки

3 відгуків

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Galina :D

“Привет всем!Очень хочу поделиться своими впечатлениями о школе “”Соломрия””!Совершенно случайно я открыла для себя эту замечательную школу!!!Лучшие преподаватели,отличная аппаратура,музыкальные классы с хорошей акустикой.Иду на занятие с удовольствием!!!Мой преподователь Екатерина,советую всем!Человек -Талантище.Может развить голос и любой запоет рядом с ней!!!Сплошной позитив,приприлив энергии и уверенности в себе ,плюс актерское мастерство!Хожу в эту школу второй месяц,уже прошла тренинг который организовала Екатерина и подготовила нас всех к Гала концерту.Я благодарна Богу что на моем пути встречаются только хорошие и талантливые люди.Школа супер ,советую всем!!!”

Леонид Ребенок

Отличная музыкальная школа, с лучшими преподавателями. Особенно хочу отметить преподавателя по вокалу Катерину Максимову, ее подход к обучению и отношение к ученикам. Я даже не ожидал что смогу так петь.

Bohdan Senyk

Дуже подобається займатись вокалом з Екатериною Максимовою. Вважаю вважаю її професіоналом своєї справи. Дуже доступно пояснює і навчає.

Більше

Закрити

Записатись на заняття