Уроки джазового співу

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Джазовий вокал є дуже багатогранним видом мистецтва, адже він включає прийоми багатьох інших вокальних напрямків і дає виконавцеві величезний простір для експериментів, переосмислення, відкриттів і вираження своєї індивідуальності.

У школі «Соломрія» досвідчені педагоги високої кваліфікації у доступній, цікавій формі навчають мистецтву джазового вокалу та імпровізації дітей (починаючи з наймолодшого віку) і дорослих.

Навчання джазовому вокалу починається з основ володіння своїм голосом: це налаштування голосового апарату, управління резонаторами (грудний резонатор, головний резонатор, мікст), робота з диханням і діафрагмою.

Потім ми знайомимося з головною складовою джазового вокалу – ритмом, вивчаємо прийом «свінг», види тривалостей і різних ритмічних малюнків.

На наступних етапах йде робота над опануванням джазових вокальних прийомів, мелізматики, фразування.

Вивчення «скету» (мови джазових імпровізацій) проводиться за методикою Боба Столоффа, а також на практиці, слухаючи таких майстрів скету як: Ella Fitzgerald, Sarah Vaughan, Dianne Reeves, Dee Dee Bridgewater і ін.

Ще ми обов’язково знайомимося з основними джазовими стилями: це свінг, блюз, госпел, балада, латиноамериканський джаз, боса-нова, бібоп, хард-боп, джазовий вальс, фанк, кул-джаз, смус-джаз і ті що випливають із них: ритм-н-блюз (R’n’B), соул, нео соул, ейсід-джаз, постбоп, циганський джаз, джаз-мугам, фьюжн, ладовий джаз, джаз-реп і багато інших.

Ми розповімо про будову джазової музичної композиції, основні джазові акорди, форми творів.

Звичайно ж, велика увага приділяється вивченню імпровізації: застосування навику скету, практиці імпровізації у основних джазових стилях і виконуваних учнем творах, вивченні ладів.

У програму навчання також входить сценічна майстерність: робота з мікрофоном, постановка сценрухів, елементи акторської майстерності і студійна практика: запис пісні у професійній студії звукозапису і освоєння принципів роботи в студії, навички бек-вокалу.

Крім того, ми допоможемо вам знайти свій стиль, манеру співу і спробуємо створювати власні джазові композиції.

Після повного курсу навчання учень вмітиме:

— Володіти своїм голосом

— Знати основні прийоми джазового вокалу

— Співати джазові композиції будь-якої складності

— Знати джазову термінологію

— Знати стилі джазової та похідної від неї популярної музики, відрізняти їх один від одного, вміти їх визначати

— Співати у всіх стилях джазу

— Орієнтуватися в будь-якому творі, знати як він побудований

— Читати джазову цифровку (акомпанувати собі на інструменті)

— Імпровізувати на джазові стандарти у всіх стилях

— Працювати з мікрофоном

— Записувати вокал на студії

— Виступати перед публікою

Solomriya art school · Диана Тарасенко – Tea For Two
call

Передзвонити вам?

  Відгуки

  2 відгуків

  Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
  Family Life

  Мой сын с огромным удовольствием посещает уроки джазового вокала.С уверенностью могу сказать,что педагоги в этой школе – профессионалы своего дела! Современная методика преподавания не дает скучать на уроке, пробуждает желание учиться, а самое главное усиливает любовь к музыке! Дружеская атмосфера, внимание к личности ребенка, помогает раскрыть заложенный в нем творческий потенциал. Очень благодарна нашему прекрасному,талантлевому педагогу Анастасии !Вижу огромный скачок в развитии сына. В будущем планируем осваивать инструмент.Музыкальная школа ”Соломрия” стала нашей любимой школой!

  наташа иванова

  Я всегда хотела научиться петь,но страшно боялась начать собравшись с духом в итоге решилась записаться на пробный урок по джазовому вокалу в этой школе в филиале на Старонаводницкой… и не прогадала !!!!!! После только одного урока с Марией Дусяк страх испарился!!! Занятие прошло в комфортной обстановке ,весело и непринуждённо!Восхищаюсь Марией за её любовь к музыке,открытость и хорошее расположение к ученикам,профессионализм и ответственный подход к работе.

  Більше

  Закрити

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  200 грн

  1 заняття

  45 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 10%


  2880 грн

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 15%


  4080 грн

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  Обрати

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  250 грн

  1 заняття

  60 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 10%


  3600 грн

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Обрати

  Абонемент - 15%


  5100 грн

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  Обрати

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Записатись на заняття