Уроки сольфеджіо

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Сольфеджіо – це невід’ємна частина якісної музичної освіти. Вивчення цієї дисципліни схоже на заняття фізкультурою, але націлено не на фізичну підготовку, а на розвиток музичного слуху у дорослих та дітей. Школа «Соломрія» проводить індивідуальні уроки сольфеджіо для дітей, школярів та дорослих. Дізнайтеся більше про цей курс!

Що таке сольфеджіо?

Назва дисципліни походить від назв двох нот: соль і фа. В українську мову слово прийшло з італійської, де solfeggio – це читання нот з листа. Звучить не надто захоплююче, правда? Але не варто оцінювати книгу по обгортці.

Хоча курс сольфеджіо деякі учні (особливо молодшого віку) вважають нецікавим, він необхідний для музикантів, а також для вокалістів. Індивідуальні уроки сольфеджіо формують навички, які потрібні для успішної творчої кар’єри: музичну пам’ять та професійний слух. А наші чудові репетитори не дадуть Вам жодного шансу нудьгувати!

Процес навчання

Студенти виконують спеціальні вправи: музичні диктанти та аналіз композицій на слух, які корисні як для початківців, так і для більш досвідчених учнів. Також на уроках займаються сольфеджуванням: студенти співають по нотах з вимовлянням назви кожного звуку, наприклад «до-фа-ля» або «мі-соль-мі».

Цей процес дійсно нагадує гру, тому не набридає навіть наймолодшим музикантам. Репетитори у нашій школі знаходять індивідуальний підхід до кожного учня, перетворюючи навчання на захоплюючий та цікавий процес.

Чому варто пройти курс сольфеджіо

Навчання сольфеджіо з нуля доступне для всіх, хто бажає покращити свої музичні навички. Уроки для дітей проходять у напівігровій формі, тому весь навчальний матеріал засвоюється легко та весело. Для початківців курс сольфеджіо – це перший серйозний крок в успішне музичне майбутнє. Навчання необхідне також і для вокалістів: уроки сольфеджіо значно покращують координацію між слухом та голосом.

Чому школа «Соломрія»

У Києві є багато музичних шкіл та студій, але мало де можна знайти настільки теплу та приємну атмосферу, як у нашії школі. Окрім дружнього спілкування та посмішок, «Соломрія» може пишатися цілою низкою інших важливих переваг:

Ніякого зубріння! Ми використовуємо лише сучасні методики викладання, які не дадуть Вам відчути нудьгу чи розчарування під час музичних уроків.

Головне – індивідуальність! Найбільша перевага індивідуальних уроків у тому, що репетитор приділяє 100% своєї уваги та часу кожному учневі. Увага – річ не тільки приємна, але й корисна, особливо на уроках музики.

We speak English! Ви самі можете обирати мову навчання: українську, російську чи англійську. Головне – аби Вам було комфортно.

Від малого до старого. Для нас не важливий Ваш зріст, вага, колір волосся і, найголовніше – вік! Ми готові навчати як дітей дошкільного віку, так і людей зі значним життєвим досвідом. Світ музики відкритий для всіх!

Талант – понад усе Навчити Вас – це не єдине наше завдання. Школа «Соломрія» є частиною величезної музичної родини України. Ми усіляко допомагаємо своїм учням та випускникам приєднатися до цієї спільноти завдяки участі у фестивалях та міжнародних конкурсах.

Дорогу талантам. Обучить Вас – не единственная наша миссия. Школа «Соломрия» – это часть огромной музыкальной семьи Украины. Мы всячески помогаем своим ученикам и выпускникам «закрепиться» в мире музыки посредством фестивалей и международных конкурсов.

Студійний запис. Ми співпрацюємо з найкращими студіями звукозапису у Києві! Навіть якщо Ви не маєте наміру стати зіркою естради, то зберегти музичні спогади завжди приємно. Ще й поділитися ними зі своїми близькими.

call

Передзвонити вам?

  Зустрічайте наших викладачів

  Марія Дусяк

  Марія Дусяк

  У роботі з учнями Марія прагне розкрити творчий потенціал, розвинути технічні навички, які є основою для подальшого якісного освоєння матеріалу, подолати емоційні та психологічні затиски, і допомогти знайти своє місце в музиці!

  Вокал
  Олексій Бірук

  Олексій Бірук

  Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу).

  Гітара
  Анастасія Зоріна

  Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»

  Вокал
  Павло Лисий

  Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.

  Естрадне фортепіано
  Павліна Кравченко

  Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.

  Джазове фортепіано

  Більше

  Закрити

  ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

  ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  200 грн

  1 заняття

  45 хвилин

  Абонемент - 10%


  2880 грн

  Абонемент на 8 занять

  45 хвилин

  Абонемент - 15%


  4080 грн

  Абонемент на 12 занять

  45 хвилин

  ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

  Пробний урок - 50%


  250 грн

  1 заняття

  60 хвилин

  Абонемент - 10%


  3600 грн

  Абонемент на 8 занять

  60 хвилин

  Абонемент - 15%


  5100 грн

  Абонемент на 12 занять

  60 хвилин

  *Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

  Записатись на заняття