Фільм? Фільм! Музичний фільм!

Кожен, без сумніву, дивився хоча б один музичний фільм. Які враження у вас залишилися потому? Нижче подаємо добірку художніх фільмів, які не просто розповідають про суворі чи легковажні будні музикантів, але й можуть дечому навчити.

  1. Хористи (“Les Choristes”). Музика виховує та лікує. Одного разу зустрівшись з нею, людина вже ніколи не залишиться байдужою. Не всі стають професійними музикантами, але кожен може володіти багатствами, які дарує музика. Якщо ж вам вдасться переглянути і реальний концерт за участю акторів з фільму, то ви повністю відчуєте, наскільки правдиво все, про що хотів сказати режисер.
  2.  Еквілібріум (“Equilibrium”). «Хіба це – про музику?» Не зовсім. Зате про почуття, про їхній вплив та силу. Музика звертається до людських почуттів – до творчих чи нищівних. Мистецтво і творчість, взагалі, безмежно емоційні. То чи існує відповідальність музиканта (або, скажімо, художника) перед своєю аудиторією, і на що вона поширюється?
  3. Одного разу (“Once”, 2006). Простенька історія про двох людей, яких об’єднує музика. Трохи про те, навіщо людині співати або грати, трохи про відповідальність і будні, які наповнюються музикою, а, отже, сенсом. У фільмі багато простих, але глибоких пісень, які при бажанні зможе зіграти та заспівати будь-який музикант-початківець (спробуйте!).
  4. Едіт Піаф (“La vie en rose”). Серед безлічі біографічних фільмів відомих музикантів, цей музичний фільм дещо виділяється постановкою та грою головної героїні. Якщо ви займаєтеся вокалом, неодмінно знайдіть цей фільм: в ньому розповідається, як проектується особисте життя на  творчість,  показано силу цієї жінки творити, всупереч обставинам.

__________________________

P.S. якщо ви захоплюєтеся танцями, то «Тримай ритм!» з Антоніо Бандерасом буде вагомим внеском до вашої колекції!

Записатись на заняття