Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Уроки вокалу

Викладачі

 • Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.
 • Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»
 • Олена Луценко

  Победитель самого популярного вокального шоу страны "Голос Країни" преподает в школе "Соломрия" эстрадный, джазовый и народный вокал для взрослых и детей
Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Уроки Вокалу в «Соломрія» Зачарують Ваш Голос!

уроки вокалу фото

Будь-яке велике досягнення починається з мрії. Можливо, Ваша мета - підкорити велику сцену, а може, Ви хочете вразити друзів і близьких? Київська вокальна школа «Соломрія» допоможе Вам у здійсненні будь-якої мети, пов'язаної з розвитком ваших музичних талантів.

Чотири Причини Брати Уроки Співу у Нас

Опис всіх переваг нашої школи зайняв би занадто багато часу, та й в цьому випадку дійсно краще один раз побачити все своїми очима. Ми зупинимося лише на базових принципах нашої школи, що виділяють її серед інших:

 • Унікальна техніка навчання з нуля, розроблена засновником школи Катериною Максимової;

Ця техніка спрямована на розкриття вашого справжнього голосу і подолання психологічних і фізичних бар'єрів в найкоротший термін. У той час як заняття за традиційною системою може зайняти близько 4 років, техніка Катерини допоможе опанувати силу свого голосу всього за півтора року! Наша школа вокалу допоможе розкрити Ваш потенціал в найкоротший термін - Ви побачите перші результати вже через кілька місяців занять.

 • Можливість продемонструвати свій талант зі сцени;

Ніщо так не мотивує продовжувати навчання, як захоплені погляди і оплески публіки. Саме тому ми намагаємося забезпечити наших студентів можливістю виступати постійно. Займаючись з нами, ви будете брати участь в багатьох концертах щороку - починаючи від невеликих виступів для сім'ї та друзів, і до масштабних фестивалів під час щорічних міських святкувань. Також наші репетитори з задоволенням допоможуть Вам підготувати номер для виступу на шоу талантів, таких, як «Х-фактор» і «Голос Країни».

 • Персоналізовані уроки, що відповідають Вашим цілям;

Кожен студент приходить з певним набором «вихідних даних» в залежності від навичок і знань, отриманих раніше. Наші викладачі підбирають вправи і техніки індивідуально, щоб розкрити потенціал вашого голосу в найкоротші терміни.

 • Справжні професіонали з величезним досвідом..

Всі наші викладачі - успішні музиканти, які ведуть свої індивідуальні проекти, пишуть пісні для себе і учнів і регулярно виступають на сцені. Вони допоможуть вам не тільки покращити свій голос, але і знайти свій унікальний стиль і місце в величезному світі шоу-бізнесу.

уроки вокалу фото 2Вокальная студія «Соломрія» допоможе Вам здійснити мрію - навчитися красиво співати! Наші курси вокалу в Києві підійдуть як для дорослих, так і для дітей, адже всі програми навчання складаються індивідуально для кожного учня. Записуйтеся на пробний урок і зробіть перший крок до досягнення Вашої мети.

Записатися