Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09

Уроки вокалу

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

  Заняття з вокалу в Києві: як навчитися співати?

  Навчання вокалу

  Навчитися співати красиво - мрія багатьох людей. Деякі з них мріють виступити в колі друзів вдома або у караоке-клубі, інші прагнуть до виходу на велику сцену ... Є і ті, кому просто подобається процес навчання і взаємодії з музикою. У Києві існує багато шкіл і курсів вокалу для дітей, початківців та досвідчених вокалістів. Необізнаним людям здається, що заняття в різних студіях відрізняються тільки за цінами і місцем розташування, але це зовсім не так. Пошуки хорошої школи можуть займати місяці і навіть роки.

  Навчання вокалу з нуля

  Уроки співу для дітей та дорослих користуються безсумнівною популярністю у Києві. Незважаючи на це, далеко не всі люди вважають за потрібне звертатися до викладачів. Деякі з них упевнені, що зможуть поставити голос для співу без допомоги педагога. Але чи дійсно це так?

  Справді, у світі є чимало тих, кому вдалося самостійно навчитися співати. Всі ці співаки доклали колосальних зусиль для формування власного унікального стилю виконання. Їм довелося працювати набагато більше, ніж іншим людям, оскільки не було кому показати правильну техніку вокалу.

  Щоб навчитися співати вдома, необхідно вивчити величезний обсяг інформації. Якщо говорити узагальнено, уроки співу для початківців включають в себе три основних етапи. Кожен з них вимагає уваги і зосередженості, інакше ви ніколи не зможете оволодіти власним голосом.

  • Перший етап - постановка дихання для вокалу, також в цей час педагог допомагає тренувати слух і інтонування, розвивати опору;
  • На другому етапі студенти розширюють свій діапазон, вчаться знімати затиски;
  • Третій етап передбачає вивчення основ імпровізації, загострення уваги на важливих деталях і фразуванні.

  Уроки співуПам'ятайте, що правильна техніка співу має колосальне значення. Але психологічна підготовка не менш важлива. За своє життя людина набуває величезну кількість комплексів, багато хто соромиться не тільки співати, а й голосно розмовляти при сторонніх.

  Найчастіше початківці-вокалісти дуже затиснуті, вони не можуть повністю проявити свій голос. Навіть найдосвідченіший звукорежисер не допоможе приховати невпевненість, тому педагоги постійно проводять роботу над психологічними затисками. Щоб навчитися добре співати, треба розслабитися, повірити в себе, перестати оглядатися на інших людей.

  Чи можна навчитися співати самостійно?

  В інтернеті можна знайти численні уроки вокалу для гітаристів, піаністів і інших музикантів. У більшості випадків самоучки користуються в процесі навчання відеозаписами і книгами. Якщо довго і наполегливо працювати над собою, можна досягти певних результатів, але без викладача дуже важко оцінити власний рівень «зі сторони».

  Людина не здатна почути свій голос так, як він звучить насправді, це пов'язано з фізіологічними особливостями організму. Звичайні диктофони часто спотворюють звук, іноді він змінюється до невпізнання. Тому потрібно регулярно записуватися на студії, щоб почути свій реальний спів, і проводити роботу над помилками. Ми співпрацюємо з професійною студією звукозапису, завдяки якій кожен студент зможе спостерігати власний прогрес.

  Уроки співу для дітейВикладачі київської школи мистецтв «Соломрія» забезпечать вам підтримку на кожному етапі розвитку голосу. З професійною допомогою кожна людина зможе навчитися співати добре і красиво. Можна вибрати один з трьох популярних різновидів вокальних уроків,кожен з яких навчає певному стилю співу - естрадному, джазовому або академічному.

  Для будь-яких занять вокалом потрібно поставити голос, навчитися правильно дихати. Різниця між переліченими напрямками полягає в манері співу, техніці видобування звуку. Приватні уроки вокалу допоможуть виробити власний стиль, спираючись на принципи виконання джазу, класичних або популярних творів.

  Навіщо потрібні курси?

  Уроки співу для дорослихТренування вокалу - копітка і тривала робота. Ви можете виконувати певні вправи, щоб навчитися співати вдома, але для досягнення кращого результату потрібні педагоги. Необхідно відвідати хоча б кілька індивідуальних уроків, щоб навчитися дихати, вивчити найефективніші розспівки.

  Постановка голосу важлива не тільки для співу. Упевнена мова допоможе вам стати відмінним диктором на радіо або телебаченні. Крім того, поставлений голос справляє відмінне враження на оточуючих людей. Вони будуть вам вірити, погоджуватися з вами, навіть якщо це не зовсім в їхніх інтересах. Зрозуміло, що для досягнення такого результату потрібно опанувати не лише техніку вокалу, а й ораторську майстерність. Запишіться на курси співу вже сьогодні, щоб змінити своє життя в майбутньому!

  Записатися