Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Уроки фортепіано

Викладачі

 • Юлія Щербакова

  Юлія навчає дорослих і дітей естрадному, джазовому та академічному вокалу, а з наймолодшими учнями веде індивідуальні та групові заняття з раннього музичного розвитку. Вже кілька років вона успішно працює за методикою засновника "Соломрії" Катерини Максимової.
 • Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.
 • Євген Моісеєнко

  Популярний у студентів викладач, він не тільки досвідчений виконавець з вродженим талантом до музики, а й терплячий, розуміючий і доброзичливий педагог, надзвичайно уважний до Ваших запитів і цілей в навчанні.
 • Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.
 • Анна Пракіна

  Анна знайомить юних і дорослих учнів зі світом класичного, естрадного та джазового фортепіано. На заняттях у доступній і простій формі пояснює логіку гри на фортепіано, спираючись на свої власні знання і досвід.
Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Навчання грі на піаніно: з чого почати?

Навчання грі на фортепіано

Напевно, не так вже й багато знайдеться людей, які ніколи не мріяли б стати музикантами, акторами, художниками або письменниками. Адже мистецтво змушує серця битися частіше, воно допомагає виплеснути накопичені емоції, наповнити життя яскравими моментами і враженнями. На жаль, часто так трапляється, що сімейні справи, кар'єра і щоденні турботи зовсім не залишають нам часу на творчість.

Але у певний момент людина розуміє, що хоче досягти більшого, залишити після себе слід на цій планеті. Через сумніви і комплекси, напрацьовані роками, буває досить непросто повністю віддатися натхненню і бажанню навчатися, і тому далеко не всі наважуються спробувати грати на піаніно у зрілому віці. У такі моменти важливо пам'ятати, що немає нічого неможливого для тих, хто дійсно поставив перед собою мету.

Людина, яка повністю віддається мрії, йде до неї, незважаючи ні на що, завжди викликатиме повагу у оточуючих. Від таких людей випромінюється неймовірна енергетика, хочеться слухати їхню гру знову і знову, навіть якщо рівень майстерності залишає поки бажати кращого. Курси гри на фортепіано створені для тих, хто хоче присвятити життя музиці або вразити близьких своїм новим талантом.

Правильний підхід до навчання

уроки гри на піаніноСпочатку варто зрозуміти, навіщо потрібні уроки гри на піаніно. Деяким людям достатньо вивчити ази, щоб виконувати нескладні композиції для своїх друзів і сім'ї. Інші ж вважають за краще повністю вникнути в усі тонкощі володіння інструментом щоб вийти на більш професійний рівень і, можливо, навіть побудувати музичну кар'єру в майбутньому.

Існує три основних напрямки, за якими проводиться навчання грі на фортепіано в нашій школі:

 • Естрадний - буде цікавий в першу чергу тим, хто бажає навчитися на слух підбирати популярні мелодії, розбиратися в безлічі сучасних музичних жанрів, складати авторську музику. Особливий акцент у курсі «естрадне фортепіано» ми робимо на вдосконаленні мелодійного і гармонійного слуху, а також розвитку почуття ритму.
 • Джазовий - крім базового курсу (постановка рук, вправи для розвитку техніки, необхідна музична теорія) включає навчання безпосередньо джазовим прийомам гри на фортепіано у різних стилях, заняття з теорії та історії джазової музики, і, звичайно ж, розвиток навичок імпровізації. На цих уроках цінителі джазу зможуть повністю розкрити свій потенціал у створенні і виконанні джазової музики.
 • Класичний - цей напрямок вибирають музиканти, які надають перевагу більш традиційному підходу і перевіреним часом класичним творам.

Всі запропоновані курси сподобаються як початківцям, так і піаністам, що колись вчилися грати, а тепер бажають освіжити свої знання навіть через багато років після закінчення музичної школи. Викладачі підбирають програму, засновану на потребах учня, тому Вам не доведеться витрачати час на вивчення непотрібного матеріалу.

Чи можна навчитися грати на піаніно в зрілому віці?

Навчання грі на піаніноВ інтернеті часто зустрічаються оголошення, що рекламують уроки гри на фортепіано для дорослих. Відсутність вікових обмежень на навчання музиці - це загальносвітова тенденція, адже найчастіше тільки після закінчення школи і університету у людини з'являється час і можливості для саморозвитку. Вона вирушає у вільне плавання, нарешті розуміючи, чим хоче займатися в житті.

Правда, з віком також з'являється все більше психологічних бар'єрів, які перешкоджають на шляху до досягнення бажаного. Тому наші курси гри на піаніно починаються з постановки цілей. Потрібно зрозуміти, чому саме цей інструмент так привертає вашу увагу, спробувати уявити себе за фортепіано зі сторони.

Буває і так, що людина намагалася ходити на заняття з фортепіано в дитинстві, але їй так і не вдалося закінчити музичну школу. Починати навчання з нуля у зрілому віці не завжди просто, але результат безумовно вартий того. Кожна людина може змінити своє життя, якщо вона дійсно цього захоче. Досить уявити себе на сцені, почути перші оплески глядачів - і будь-які сумніви залишаться позаду.

Фортепіано для дітей

Прищеплювати любов до музики краще, звичайно ж, з дитинства, саме тому батьки часто віддають своїх малюків в музичну школу. Хлопчики і дівчатка з ентузіазмом сприймають все нове, вони радісно натискають на клавіші, отримуючи від цього щире задоволення.

уроки игры на фортепиано для детей  уроки игры на фортепиано

Перші уроки гри на фортепіано проходять, як правило, дуже весело, але з часом пропадає новизна відчуттів, діти починають нудьгувати. На цьому етапі головне завдання педагога полягає в тому, щоб підтримувати інтерес дитини, допомогти їй зосередитися. У нашій школі заняття проводяться відповідно до сучасних методик і результати не змушують на себе довго чекати.

Для того щоб опанувати піаніно на високому рівні, потрібно 7-8 років систематичних занять у музичній школі і вдома, але якщо ви не ставите перед собою або вашою дитиною завдання стати професійним піаністом, то такий термін зовсім не обов'язковий. Уже через півроку після навчання «з нуля» ви будете грати нескладні твори, а за півтора-два роки ми вас навчимо грати акомпанемент до будь-якої популярної пісні на хорошому аматорському рівні. Підбір правильного репертуару допоможе зберегти ентузіазм дорослих і маленьких учнів, мотивує тренуватися у вільний час. Не варто зволікати, адже саме в Вашій родині може рости майбутній композитор!

Досягнення швидкого результату

навчають грі на піаніноПедагоги в багатьох музичних школах вважають за краще відбирати лише найздібніших дітей, щоб швидко навчити їх грати на фортепіано. Але справжній викладач знає, що кожна людина має певні задатки, необхідно тільки дозволити їм правильно розкритися. Термін навчання залежить не тільки від початкових здібностей учня, а й від бажання педагога допомогти йому.

Київська школа мистецтв «Соломрія» допомагає кожній людині розкрити свої таланти, незалежно від віку і рівня підготовки. Викладачі навчають дітей і дорослих грі на піаніно за авторською методикою, яка вже неодноразово довела свою ефективність. Важливо й те, що учні розвивають свій музичний слух, навички композиції, багато хто з них в подальшому починає писати власні пісні.

Клавішні інструменти користуються величезною популярністю серед людей різного віку, оскільки вони відкривають безліч можливостей. Якщо людина вміє грати на фортепіано, вона з легкістю зможе виконувати і записувати свою музику у безлічі стилів. До того ж сьогодні зовсім не обов'язково мати вдома громіздке акустичне фортепіано, що вимагає періодичної настройки, адже за цілком розумну ціну можна придбати цифрове піаніно з молоточковою механікою, яке досить достовірно імітує звук і відчуття від гри на акустичному інструменті.

Очевидно, що курси гри на фортепіано будуть корисними для будь-якої людини. Не варто боятися, що Ви не зможете, адже іноді потрібно просто спробувати! Наші досвідчені педагоги допоможуть розкрити талант, знайти ідеальний для себе репертуар, і ознайомитися з найцікавішими Вам стилями музики. Пам'ятайте, що кожен день може стати початком чогось нового, першим кроком на шляху до досягнення бажаної мети.

Дзвоните і запишіться на пробний урок прямо зараз

Записатися на урок