Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09

Уроки академічного вокалу

Уроки академічного вокалу або як розбивати серця та келихи.

Незабутній трюк з оперним співаком, який розбиває скло силою свого голосу, став дратівливо популярним. Його навіть перевіряли «Руйнівники міфів»! Однак такий рівень майстерності, що транслюється всюди, часто нагадує нам про те, що мало хто з нас здатний провернути таке навіть після десяти років тренувань. Люди недооцінюють значення класичного співу. Коли людина вирішує розвинути свої таланти і записатися на заняття, то найчастіше вибирають естрадний вокал, потім йде джаз або рок, і лише крихітний відсоток потенційних виконавців вирішує спробувати свої здібності в академічному співі.

Ми в школі «Соломрія» хочемо довести вам, що навички класичного співу важливі і корисні зовсім не тільки для обмеженого кола людей з рідкісним музичним смаком. Незважаючи на те, що оперні арії спочатку можуть звучати лякаюче, класичний спів дає багато переваг тим, хто наважується опанувати цей стиль. Крім того, ви завжди можете змішувати стилі і створювати вражаючі номери-сюрпризи, починаючи як оперний виконавець, а закінчуючи як рок-зірка.

Академічний вокал – шлях до успіху

Якісні курси академічного вокалу дадуть вам багато переваг перед іншими виконавцями. Ось лише деякі з них:

  • Фундамент для подальшого розвитку в інших напрямках
  • Відпрацьована техніка дихання
  • Гнучкість голосу
  • Широкий діапазон голосу

Ми не говоримо, що класична школа позбавить від подальших зусиль і тренувань назавжди, але вивчення естрадних пісень дається простіше з класичною освітою, ніж навпаки. Чому так? Класичне навчання вимагає вдосконалення техніки, а освоїти що-небудь, маючи готовий набір технік і відпрацьованих звичок, набагато простіше.

Переваги класичного навчання

Правильне дихання має важливе значення в будь-якому стилі співу, але часто учні на естрадних і рок-напрямах нехтують цим аспектом, щоб скоріше почати виконувати улюблені твори. Заняття академічним вокалом ніяк не дозволять обійти цей пункт, адже без хорошої техніки тут просто нічого не вийде.

Уроки академічного вокалу відкривають двері для інших стилів і жанрів, адже в процесі учень освоює пісні будь-якого темпу, настрою і складності. Така практика дає неймовірну впевненість і бажання досліджувати нове без страху перед невдачами або будь яких ускладнень.

Класичні співаки славляться своїм вокальним діапазоном, але це не означає, що вам потрібно мати діапазон в три октави від народження. Досвідчений і захоплений професіонал (а тільки такі викладачі у нас і працюють) допоможе вам розвинути свій голос найбезпечнішим і ефективним способом.

Вам до сих пір здається, що цю ноту можна взяти тільки якщо на ногу щось впало? А ось і ні, і репетитори з «Соломрія» вам доведуть це. Записуйтеся на свій перший урок і зробіть крок до своєї мрії!

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: