Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Подарункові сертифікати

euroflyerВибір яскравого, незабутнього подарунка, який би залишив теплі спогади у пам’яті дорогої людини – це завжди непросте завдання.
Ми пропонуємо вам потішити друга, родича, колегу або другу половинку подарунковим сертифікатом на 8 занять (місяць навчання двічі на тиждень) у київській школі мистецтв «Соломрія».
Будьте впевнені, що щасливчик, який отримав сертифікат, щиро зрадіє такому подарунку – адже атмосфера доброзичливості, творчості, любові до мистецтва, що панує в нашій студії, здатна надовго зарядити позитивними емоціями, не кажучи вже про користь і задоволення від отриманих під час занять навичок.

А ще кожен покупець отримує від нас  бонус – сертифікат на 2 повноцінних індивідуальних заняття вокалом, який можна подарувати іншій людині!

Кращий спосіб не помилитися з подарунком – дати можливість людині самій визначитися з тим, що саме їй потрібно! Саме тому наш сертифікат поширюється на всі напрямки навчання: естрадний і академічний вокал, акустична, електро- і бас-гітара, фортепіано.

Ви також можете використовувати подарунок для запису двох пісень у професійній студії звукозапису або відвідування 4-х занять з акторської майстерності. Детальніша інформація – у зведеній таблиці:

НапрямокКількість занятьДія сертифікату
Вокал81 місяць від дня активації
Гітара81 місяць від дня активації
Фортепіано81 місяць від дня активації
Студія звукозаписузапис 2-х пісень «під ключ»безстроковий
Акторська майстерність4 (щосуботи, кожне – 3,5 години)1 місяць від дня активації
Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: