Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Ольга Водолажська

  • Автор і ведуча тренінгів з постановки розмовного і співочого голосу, розвитку творчих здібностей, сертифікований тренер з 2007 року, викладач естрадного вокалу, актриса, співачка, автор текстів і пісень.
  • Пройшла курс навчання методиці настройки природного голосу, курс акторської майстерності і сценічної мови, курс навчання психотерапії.
  • На тренінгах та індивідуальних заняттях я використовую різні методики розкриття голосу: серед них – кілька методів роботи з диханням, методика розкриття природного голосу, робота з м’язовими затисками в тілі, емоційними станами, концентрацією уваги, інтонаціями в мові, над дикцією, жестикуляцією, прийомами і психотехніками публічних виступів.
  • Я користуюся методами клієнт-центрованої і тілесно-орієнтованої психотерапії, які допомагають подивитися під мікроскопом (свідомо) на свої звички, пов’язані з мовою і співом.
  • Також я використовую техніки акторської майстерності і розвитку творчих здібностей, що необхідно кожному для розкриття власної індивідуальності. Розвивається нестандартне мислення, здатність до яскравого самовираження через голос і не тільки. Старі непотрібні звички замінюються на нові, більш корисні.
  • Ще я пояснюю нюанси у вимові і проспівуванні текстів пісень англійською, іспанською та французькою мовами.
  • Співачка, автор текстів і пісень, екс-вокалістка музичних проектів “TheUpstairs”, “DaisySisters”, “Blackberry & TheCakes”, діюча учасниця проекту «Sunchild».
  • Займалася вокалом з 15 років. Брала участь в різних конкурсах. У 2007 році організувала авторський проект «TheUpstairs», в 2008 році вийшов дебютний альбом проекту. Група виступала в різних містах України та СНД.
  • У 2011 році брала участь у проекті «DaisySisters» – жіноче вокальне тріо в стилі 50-х років США. DaisySisters співпрацювали з відомими українськими джазовими музикантами (А.Муренко, А. Боголюбов, К. Іоненко, А. Фантаєв), виступали в різних містах СНД і за кордоном, брали участь в фестивалях «KHARKIVZAJAZZFEST», «LiveinBlueBay».

Виступи учнів:

Відгуки про роботу викладача:

ukr rus eng Мови викладання: українська, англійська, російська

star_sВикладач вищої категорії, тариф уточнюйте у адміністратора

 

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: