Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Катерина Максимова

Катерина Максимова – засновник і художній керівник київської школи мистецтв «Соломрія», затребуваний викладач вокалу і автор методики навчання естрадному вокалу, яка вже довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків. Це гарантує більш швидкий і стабільний результат (постановка голосу «з нуля» за півтора року замість стандартних чотирьох років). Більше інформації про метод можна прочитати в статті “Вчимося літати”, надрукованій в журналі “Уроки вокалу”.

Окрім індивідуальних занять, Катерина проводить групові вокальні тренінги, майстер-класи для учнів і курси підвищення кваліфікації для викладачів, знімається у телевізійних шоу, входить до складу журі вокальних конкурсів. Крім того, на YouTube ви можете подивитися серію популярних відеоуроків за участю викладача.

Серед учнів Катерини – десятки професійних артистів (Марія Стасюк, Даша Столбова, Ana Baston, група Лямур, Phantom Project, Катерина Сільченко, учасниці джазового ансамблю United People) і безліч аматорів, які освоїли майстерність співу, а також учасники і призери українських та зарубіжних вокальних конкурсів, шоу, передач. Зокрема, це шоу “X-Фактор Україна” (учні брали участь у телекастингах і тренувальному таборі 2, 3, 4, 5 сезонів), “Кохана, ми вбиваємо дітей”, “Голос Країни”, “Дитяче Євробачення”.

Катерина успішно готує абітурієнтів до вступу на вокальні спеціальності вищих музичних навчальних закладів (Інститут музики ім. Глієра, Університет культури і мистецтв, Академія керівних кадрів культури і мистецтв), здійснює супровід і консультацію артистів у процесі студійного звукозапису, а ще пише музику сама – зокрема, записані і видані два альбоми авторських пісень.

ukr rus eng Мови викладання: українська, англійська, російська

 

star_sВикладач вищої категорії, тариф уточнюйте у адміністратора.

 

Виступи учнів:

Відгуки учнів:

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: