Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Анна Пракіна

Грає з трьох років завдяки батькам-піаністам, в чотири вступила до музичної школи, де почалася концертна діяльність, у тому числі – з оркестром. Як результат – лауреатства більше 30 міжнародних і всеукраїнських конкурсів; Київська академія музики ім. Р. М. Глієра (клас Л. Ковтюх) і невичерпний інтерес до музичної культури. Досвід роботи в якості викладача і концертмейстера – 8 років.
Анна знайомить юних і дорослих учнів зі світом класичного, естрадного та джазового фортепіано. На заняттях у доступній і простій формі пояснює логіку гри на фортепіано, спираючись на свої власні знання і досвід. У Вас буде природна постановка рук і корпусу за інструментом, Ви швидко навчитеся самостійно працювати над нотним текстом, імпровізувати і орієнтуватися в акордовій фактурі. Вважає, що не буває неталановитих учнів – результат залежить від зацікавленості, наполегливості і крапельки гумору при виникненні труднощів. У роботі з Вами викладач індивідуально підбере програму відповідно до цілей, потреб, рівня гри і підготовки. Ретельно підходить до психологічних аспектів особистості, розвитку творчої індивідуальності.
Ви здатні опанувати гру на фортепіано, щоб приносити задоволення собі і оточуючим. Завдання вчителя – розкрити талант, тому що Ваші успіхи відкривають нові горизонти музики.

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: