Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09

Випускник «Cоломріі» на голлівудському конкурсі талантів WCOPA

7 Грудня 2016

З гордістю повідомляємо про те, що наш учень Віктор Дульцев, закінчивши повний курс навчання за програмою «артист естради», успішно випустився зі школи мистецтв «Соломрія» і вже працює за фахом!

Віктор пройшов довгий шлях від учня до справжнього артиста. Кілька років наполегливої роботи над вокалом із засновником «Соломрії» Катериною Максимовою, сценічна практика на безлічі концертів і кастингів – від аматорських виступів до «X-Фактора» – привели його до співпраці з провідним продюсерським центром України «Kosmos», який займається менеджментом і просуванням таких виконавців як Mad Heads XL, Василь Попадюк, Національний академічний оркестр народних інструментів України та багатьох інших.
Один із перших професійних виступів нашого випускника, який тепер працює під сценічним псевдонімом Віктор Родін, відбувся на сцені Freedom Event Hall. Там він представив кілька яскравих вокальних номерів учасникам і глядачам півфіналу Міжнародного чемпіонату виконавців (World Championships of Performing Arts), а також дав інтерв’ю телеканалу «Тоніс»!
WCOPA – це престижний міжнародний конкурс талантів, що дає шанс кращим з кращих потрапити в світ великого шоу-бізнесу. Він проходить за підтримки президента США, під патронажем кінозірки і екс-губернатора Каліфорнії Арнольда Шварценеггера, а фінал WCOPA збирає найталановитіших артистів з усієї планети і щорічно проводиться в Лос-Анджелесі.
Поки Віктор готується порадувати нас новими успіхами, ми продовжуємо роботу над іншими проектами, адже багато учнів нашої школи готуються до старту кар’єри артиста і мріють досягти успіху в улюбленій справі, а в «Соломрії» мрії збуваються!

viktor_stageviktor_bannerviktor_int