Уроки гри на барабанах

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Якщо ви ніколи не грали на вінику або не співали в гребінець, уявляючи, що це – мікрофон, швидше за все, ви не залишалися з собою наодинці досить тривалий час. Включити улюблену пісню і робити паси руками, які непідготовленому глядачеві здаються обрядом екзорцизму, а вам – грою на барабанах – що може бути краще в самотній вечір? Однак мало кому приходить ідея зайнятися навчанням всерйоз, адже це довго і складно, а виступати перед багатомільйонними аудиторіями хочеться вже зараз.

Теорія позитивного мислення вчить нас, що яскрава картинка вашої мрії – це половина справи. Тільки ось інша половина – це постійна і інтенсивна практика. Грати вже не так і хочеться, коли подумаєш про те, що це потрібно робити щодня. Але не лякайтеся, приватні уроки гри на барабанах з приголомшливими інструкторами Соломрія захоплять вас настільки, що ви навіть не помітите, як багато часу витратили на тренування!

Висловлюйте Свої Емоції

Барабани – один з найдавніших музичних інструментів. Їх не можна назвати найдавнішим способом видобування звуку, але перший екземпляр, знайдений в Китаї, датується 5500 роком до н.е. Це й не дивно, адже що може бути простіше, ніж ритм? Сиди та постукуй собі палицею по порожньому ведерцю. Ми не помічаємо, як часто «барабанимо» в звичайному житті. Навіть набридливе клацання ручкою – свого роду бажання захопити мозок ритмом в стресовий момент, а зовсім не спосіб дістати всіх в радіусі 10 метрів.

Гра на барабанах – відмінний спосіб випустити пару, якщо вам нікуди подіти енергію, а спорт не для вас. Можливо, ви не станете володарем шести кубиків преса, але ваша витривалість точно зросте, не кажучи вже про почуття ритму. Записуйтеся на курси гри на барабанах в Соломрія і відкрийте для себе неймовірний світ ритму і світ докучливих питань з розряду «А даси пограти на барабанах?»

Досягнення наших учнів

Борис, 9 лет, занимается 6 месяцев “с нуля”, дебют на сцене:

Краща школа для дорослих та дітей – Соломрія

У індивідуального навчання грі на барабанах багато переваг, і ось лише деякі з них:

— Вчитель завжди зможе мотивувати і підтримувати вас. Частіше за все, навчання чогось з нуля захоплююче тільки перші місяці три, потім це починає дратувати, особливо якщо не виходить все і відразу. А воно, звичайно, не виходить. І ось коли вам захочеться все кинути і викинути установку в вікно, наші професіонали знайдуть правильні слова, щоб запобігти такому яскравому, але все ж сумному фіналу вашої кар’єри барабанщика.

— Ви можете рухатися в своєму власному темпі. Навчання в державній музичній школі підпорядковується жорстким стандартам, тому у вас особливо не буде часу на питання, вивчення нових технік в світі музичної освіти і на те, щоб сконцентруватися на незрозумілих темах. Незважаючи на те, що індивідуальне навчання грі на ударних коштує дорожче, ціна з лишком перекривається тим фактом, що учні отримують справжнє задоволення від процесу.

— Ви вчитеся самовиражатися задопомогою музики. Ми в Соломрія вважаємо, що музика є одним з найефективніших способів показати свої почуття, тому вам запропонують надати забарвлення своїм вправам на самому першому занятті. Ніяких нудних повторень – емоції, настрої та індивідуальній підхід чекають вас.

Записуйтеся на урок зараз, і хто знає, може, саме ви станете наступним Рінго Старром.

call

Передзвонити вам?

Відгуки

4 відгуків

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Виктория Сычёва

Были с ребенком на пробном занятии игры на барабанах. Сыну очень понравилось, захотел продолжить занятия в этой школе. Очень профессиональный подход к детям у преподавателя, сумел заинтересовать ребенка, показал, что музыка – это не сложно.

Ярослава Киселёва

Замечательный барабанщик Антон! Доступно объяснил теорию и научил простым ритмам уже с первого занятия. Отличный подход и приятная коммуникация. Сразу же записалась на следующее занятие!) Спасибо школе!<

Наталья Чеботарева

Сегодня сбылась моя мечта- я получила мастер класс игры на барабанах. Меня встретила приветливая и улыбчивая девушка на ресепшн, что помогло справится с волнением. Потом преподаватель Антон все объяснил и показал наглядно. Как что называется, как держать палочки и тд. В результате в конце занятия у меня получилось задать ритм и даже достаточно быстро))) Ощущения крутые, я счастлива. Вернусь снова!

HELEN DENHUB

Очень хорошая школа. Мне подарили сначала разовое занятие игры на барабанах, потом сертификат на 8 уроков. Хожу с удовольствием, всё нравится. Преподаватель всё четко и интересно обьясняет, работает как с детками, так и со взрослыми. В общем, рекомендасьйон.

Більше

Закрити

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

Пробний урок - 50%


200 грн

1 заняття

45 хвилин

Обрати

Абонемент - 10%


2880 грн

Абонемент на 8 занять

45 хвилин

Обрати

Абонемент - 15%


4080 грн

Абонемент на 12 занять

45 хвилин

Обрати

ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

Пробний урок - 50%


250 грн

1 заняття

60 хвилин

Обрати

Абонемент - 10%


3600 грн

Абонемент на 8 занять

60 хвилин

Обрати

Абонемент - 15%


5100 грн

Абонемент на 12 занять

60 хвилин

Обрати

*Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця

Питання та відповіді

Как проходит обучение?

Для первого занятия Вам не нужно брать с собой ничего — школа предоставляет Вам комфортный барабанный класс, барабанную установку, палочки и всё необходимое! За занятие, которое длится 45 минут у детей и 60 минут у взрослых, Вы не только научитесь играть и понимать один или несколько простых ритмов, но и, что самое важное, сможете играть их, получая удовольствие!

Что говорят ученики об уроках барабанов в школе “Соломрия”?

"Очень хорошая школа. Мне подарили сначала разовое занятие игры на барабанах, потом сертификат на 8 уроков. Хожу с удовольствием, всё нравится. Преподаватель всё четко и интересно обьясняет, работает как с детками, так и со взрослыми. В общем, рекомендасьйон."