Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Уроки гри на барабанах

Якщо ви ніколи не грали на вінику або не співали в гребінець, уявляючи, що це – мікрофон, швидше за все, ви не залишалися з собою наодинці досить тривалий час. Включити улюблену пісню і робити паси руками, які непідготовленому глядачеві здаються обрядом екзорцизму, а вам – грою на барабанах – що може бути краще в самотній вечір? Однак мало кому приходить ідея зайнятися навчанням всерйоз, адже це довго і складно, а виступати перед багатомільйонними аудиторіями хочеться вже зараз.

Теорія позитивного мислення вчить нас, що яскрава картинка вашої мрії – це половина справи. Тільки ось інша половина – це постійна і інтенсивна практика. Грати вже не так і хочеться, коли подумаєш про те, що це потрібно робити щодня. Але не лякайтеся, приватні уроки гри на барабанах з приголомшливими інструкторами Соломрія захоплять вас настільки, що ви навіть не помітите, як багато часу витратили на тренування!

Висловлюйте Свої Емоції

Барабани – один з найдавніших музичних інструментів. Їх не можна назвати найдавнішим способом видобування звуку, але перший екземпляр, знайдений в Китаї, датується 5500 роком до н.е. Це й не дивно, адже що може бути простіше, ніж ритм? Сиди та постукуй собі палицею по порожньому ведерцю. Ми не помічаємо, як часто «барабанимо» в звичайному житті. Навіть набридливе клацання ручкою – свого роду бажання захопити мозок ритмом в стресовий момент, а зовсім не спосіб дістати всіх в радіусі 10 метрів.
Гра на барабанах – відмінний спосіб випустити пару, якщо вам нікуди подіти енергію, а спорт не для вас. Можливо, ви не станете володарем шести кубиків преса, але ваша витривалість точно зросте, не кажучи вже про почуття ритму. Записуйтеся на курси гри на барабанах в Соломрія і відкрийте для себе неймовірний світ ритму і світ докучливих питань з розряду «А даси пограти на барабанах?»

Досягнення наших учнів

Борис, 9 років, займається 6 місяців “з нуля”, дебют на сцені:

Краща школа для дорослих та дітей – Соломрія

У індивідуального навчання грі на барабанах багато переваг, і ось лише деякі з них:

  • Вчитель завжди зможе мотивувати і підтримувати вас. Частіше за все, навчання чогось з нуля захоплююче тільки перші місяці три, потім це починає дратувати, особливо якщо не виходить все і відразу. А воно, звичайно, не виходить. І ось коли вам захочеться все кинути і викинути установку в вікно, наші професіонали знайдуть правильні слова, щоб запобігти такому яскравому, але все ж сумному фіналу вашої кар’єри барабанщика.
  • Ви можете рухатися в своєму власному темпі. Навчання в державній музичній школі підпорядковується жорстким стандартам, тому у вас особливо не буде часу на питання, вивчення нових технік в світі музичної освіти і на те, щоб сконцентруватися на незрозумілих темах. Незважаючи на те, що індивідуальне навчання грі на ударних коштує дорожче, ціна з лишком перекривається тим фактом, що учні отримують справжнє задоволення від процесу.
  • Ви вчитеся самовиражатися задопомогою музики. Ми в Соломрія вважаємо, що музика є одним з найефективніших способів показати свої почуття, тому вам запропонують надати забарвлення своїм вправам на самому першому занятті. Ніяких нудних повторень – емоції, настрої та індивідуальній підхід чекають вас.

Записуйтеся на урок зараз, і хто знає, може, саме ви станете наступним Рінго Старром.

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: