Уроки сольфеджіо

ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАНЯТТЯ
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Сольфеджіо – це невід’ємна частина якісної музичної освіти. Вивчення цієї дисципліни схоже на заняття фізкультурою, але націлено не на фізичну підготовку, а на розвиток музичного слуху у дорослих та дітей. Школа «Соломрія» проводить індивідуальні уроки сольфеджіо для дітей, школярів та дорослих. Дізнайтеся більше про цей курс!

Що таке сольфеджіо?

Назва дисципліни походить від назв двох нот: соль і фа. В українську мову слово прийшло з італійської, де solfeggio – це читання нот з листа. Звучить не надто захоплююче, правда? Але не варто оцінювати книгу по обгортці.

Хоча курс сольфеджіо деякі учні (особливо молодшого віку) вважають нецікавим, він необхідний для музикантів, а також для вокалістів. Індивідуальні уроки сольфеджіо формують навички, які потрібні для успішної творчої кар’єри: музичну пам’ять та професійний слух. А наші чудові репетитори не дадуть Вам жодного шансу нудьгувати!

Процес навчання

Студенти виконують спеціальні вправи: музичні диктанти та аналіз композицій на слух, які корисні як для початківців, так і для більш досвідчених учнів. Також на уроках займаються сольфеджуванням: студенти співають по нотах з вимовлянням назви кожного звуку, наприклад «до-фа-ля» або «мі-соль-мі».

Цей процес дійсно нагадує гру, тому не набридає навіть наймолодшим музикантам. Репетитори у нашій школі знаходять індивідуальний підхід до кожного учня, перетворюючи навчання на захоплюючий та цікавий процес.

Чому варто пройти курс сольфеджіо

Навчання сольфеджіо з нуля доступне для всіх, хто бажає покращити свої музичні навички. Уроки для дітей проходять у напівігровій формі, тому весь навчальний матеріал засвоюється легко та весело. Для початківців курс сольфеджіо – це перший серйозний крок в успішне музичне майбутнє. Навчання необхідне також і для вокалістів: уроки сольфеджіо значно покращують координацію між слухом та голосом.

Чому школа «Соломрія»

У Києві є багато музичних шкіл та студій, але мало де можна знайти настільки теплу та приємну атмосферу, як у нашії школі. Окрім дружнього спілкування та посмішок, «Соломрія» може пишатися цілою низкою інших важливих переваг:

Ніякого зубріння! Ми використовуємо лише сучасні методики викладання, які не дадуть Вам відчути нудьгу чи розчарування під час музичних уроків.

Головне – індивідуальність! Найбільша перевага індивідуальних уроків у тому, що репетитор приділяє 100% своєї уваги та часу кожному учневі. Увага – річ не тільки приємна, але й корисна, особливо на уроках музики.

We speak English! Ви самі можете обирати мову навчання: українську, російську чи англійську. Головне – аби Вам було комфортно.

Від малого до старого. Для нас не важливий Ваш зріст, вага, колір волосся і, найголовніше – вік! Ми готові навчати як дітей дошкільного віку, так і людей зі значним життєвим досвідом. Світ музики відкритий для всіх!

Талант – понад усе Навчити Вас – це не єдине наше завдання. Школа «Соломрія» є частиною величезної музичної родини України. Ми усіляко допомагаємо своїм учням та випускникам приєднатися до цієї спільноти завдяки участі у фестивалях та міжнародних конкурсах.

Дорогу талантам. Обучить Вас – не единственная наша миссия. Школа «Соломрия» – это часть огромной музыкальной семьи Украины. Мы всячески помогаем своим ученикам и выпускникам «закрепиться» в мире музыки посредством фестивалей и международных конкурсов.

Студійний запис. Ми співпрацюємо з найкращими студіями звукозапису у Києві! Навіть якщо Ви не маєте наміру стати зіркою естради, то зберегти музичні спогади завжди приємно. Ще й поділитися ними зі своїми близькими.

call

Передзвонити вам?

Зустрічайте наших викладачів

Марія Дусяк

Марія Дусяк

У роботі з учнями Марія прагне розкрити творчий потенціал, розвинути технічні навички, які є основою для подальшого якісного освоєння матеріалу, подолати емоційні та психологічні затиски, і допомогти знайти своє місце в музиці!

Вокал
Олексій Бірук

Олексій Бірук

Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу).

Гітара
Анастасія Зоріна

Анастасія Зоріна

Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»

Вокал
Павло Лисий

Павло Лисий

Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.

Фортепіано
Марія Житнікова

Марія Житнікова

Фіналістка шоу «Х-фактор», автор пісень. Основний акцент у викладанні Марія робить на розкритті індивідуальності учня і пошуку красивого звучання тембру в залежності від його психофізіологічних особливостей. Її девіз - «Від співу потрібно отримувати задоволення, а все інше - це вже моя робота :)»

Вокал
Павліна Кравченко

Павліна Кравченко

Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.

Фортепіано

Більше

Закрити

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

ДІТИ ВІД 3 ДО 10 РОКІВ

Пробний урок - 50%


200 грн

1 заняття

45 хвилин

Обрати

Абонемент - 10%


2880 грн

Абонемент на 8 занять

45 хвилин

Обрати

Абонемент - 15%


4080 грн

Абонемент на 12 занять

45 хвилин

Обрати

ДОРОСЛІ ВІД 10 РОКІВ

Пробний урок - 50%


250 грн

1 заняття

60 хвилин

Обрати

Абонемент - 10%


3600 грн

Абонемент на 8 занять

60 хвилин

Обрати

Абонемент - 15%


5100 грн

Абонемент на 12 занять

60 хвилин

Обрати

*Абонемент діє впродовж 1 календарного місяця