Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Ранній музичний розвиток

Викладачі

 • Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.
 • Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.
 • Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»

ранній музичний розвиток фото

Необхідно вже з дитинства розвивати інтелектуальні та фізичні здібності дитини. Те ж саме стосується нашого голосу та музичних навичок. Музичне виховання дитини дозволяє сформувати гарний музичний смак та слух, а також прищепити любов до мистецтва. Школа Соломрія – це ідеальний вибір для батьків, які бажають ознайомити свою дитину зі світом музики!

Чому музичні заняття корисні для малят?

Спеціалісти з розвитку дитини стверджують, що музичне виховання дітей має бути одним з основних компонентів збалансованого розвитку. Коли діти грають на музичних інструментах, покращуються навички дрібної моторики, а також стимулюється робота обох півкуль мозку. А уроки вокалу пов’язані з вивченням правильної техніки дихання та покращенням мовленнєвих навичок.

Під час занять репетитори постійно слідкують за поставою учнів. Незабаром, правильна постава стає дуже корисною звичкою дитини. Музика сприяє покращенню не тільки фізичного, але й емоційного стану. Музикотерапія – перевірений метод для релаксації та зниження стресу.

Курси музики сприятливо впливають і на комунікативні навички. Участь у концертах школи дають безцінний досвід виступів перед аудиторією. Участь у музичних заходах сприяє встановленню дружніх стосунків та формування спільних спогадів.

10 причин обрати навчання у нашій школі

 • Напівігрова форма навчання
  Музичні курси у нашій школі будуть не тільки корисними, але й цікавими. Наші репетитори використовують сучасні методики викладання, аби зацікавити Вашу дитину у подальшому навчанні.
 • Індивідуальні уроки
  Викладач приділяє 100% своєї уваги одному учневі, використовуючи індивідуальний підхід до кожного. Це значно підвищує ефективність занять.
 • Навчання трьома мовами
  Ви самі обираєте, якою мовою проводитимуться заняття: англійською, українською чи російською. Ми робимо усе для створення комфортного мовного середовища у нашій школі.
 • Доступні ціни
  Ми прагнемо, аби навчання у нашій школі було доступним якомога більшій кількості учнів, і з цією метою розробили систему абонементів, що надають суттєву знижку на заняття.
 • Досвідчені викладачі
  Доброзичливі репетитори ставляться до кожного учня з розумінням та любов’ю. Вони допоможуть Вашій дитині знайти свій індивідуальний стиль у світі музики.
 • Навчання з раннього віку
  Музичні курси у нашій школі доступні для учнів вже з 4 років. Музичний розвиток дитини краще починати у цьому віці.
 • Розмаїття жанрів
  Школа орієнтується не тільки на українську, але й на західну музичну культуру. На наших заняттях можна почути найкращі зразки джазу, босанови, соулу, народної та класичної музики.
 • Участь у шкільних концертах
  Досвід виступів допомагає нашим учням почуватися більш впевнено та розкрити свої здібності на сцені.
 • Професійні студії звукозапису
  Ми співпрацюємо із найкращими студіями звукозапису в Києві, де створюємо кавер-версії відомих композицій, а також записуємо авторські пісні з нашими учнями.
 • Цікаві проекти
  Участь наших учнів у різноманітних фестивалях та концертах поза школою також є однією із задач Соломрії. Ваші діти з легкістю можуть стати частиною величезної музичної спільноти України!

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: