Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Загальні предмети

Викладачі

 • Юлія Щербакова

  Юлія навчає дорослих і дітей естрадному, джазовому та академічному вокалу, а з наймолодшими учнями веде індивідуальні та групові заняття з раннього музичного розвитку. Вже кілька років вона успішно працює за методикою засновника "Соломрії" Катерини Максимової.
 • Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.
 • Євген Моісеєнко

  Популярний у студентів викладач, він не тільки досвідчений виконавець з вродженим талантом до музики, а й терплячий, розуміючий і доброзичливий педагог, надзвичайно уважний до Ваших запитів і цілей в навчанні.
 • Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.
 • Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»
 • Анна Пракіна

  Анна знайомить юних і дорослих учнів зі світом класичного, естрадного та джазового фортепіано. На заняттях у доступній і простій формі пояснює логіку гри на фортепіано, спираючись на свої власні знання і досвід.
 • Ірина Марініченко

  Актриса театра и кино, преподаватель ораторского и актерского мастерства. Ирина - победитель множества конкурсов по ораторскому и актерскому мастерству
 • Ольга Водолажська

  Автор і ведуча тренінгів з постановки розмовного і співочого голосу, розвитку творчих здібностей, сертифікований тренер з 2007 року, викладач естрадного вокалу, актриса, співачка, автор текстів і пісень.
Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Nullam sed metus quis lacus ornare sodales in eget metus. Sed sapien lacus, euismod ut accumsan et, euismod id magna. Cras lacinia pellentesque tristique. Vestibulum id quam vitae metus lacinia consectetur. Aliquam erat volutpat. Suspendisse semper rhoncus dui, et aliquam nibh facilisis non. Vestibulum libero lorem, lacinia eu sagittis vel, pulvinar ut dolor. Fusce luctus pretium metus at condimentum. Maecenas nisi quam, imperdiet a convallis pharetra, mattis ac nunc. Aliquam tortor justo, porttitor at condimentum non, condimentum et metus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer lobortis luctus arcu ut hendrerit. Morbi varius massa eu tortor pharetra et euismod eros convallis.