Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Уроки естрадного співу

Викладачі

  • Катерина Максимова

    Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.

уроки естрадного співу фото

Навчання естрадному співу – один з основних напрямків діяльності “Соломрії”, адже саме викладання співу поклало початок роботі нашої школи. Усіх вчителів пов’язує єдина методика викладання, що включає постановку голосу, розвиток музичного слуху та подолання психофізичних бар’єрів.

Умови та особливості навчання:

  • Ми приймаємо учнів будь-якого віку та рівня підготовки, єдина обов’язкова умова – бажання вчитися! Викладачі школи мають досвід роботи з учнями різних вікових категорій – від школярів молодших класів до дорослих, особлива увага приділяється розвиткові емоційної та психологічної свободи співака, адже дуже багато людей елементарно бояться співати, надмірно критикують свій звук, скептично ставляться до своїх здібностей…
  • Наша мета – якісно, доступно і без зволікань допомогти людині відкрити свої здібності, полюбити звук свого голосу та зрештою опанувати вокальне мистецтво для досягнення різних задач – від виступу у колі друзів чи караоке-клубі до участі у телевізійному конкурсі або виходу на професійну сцену.
  • Ми не шкодуємо зусиль і коштів на постійне підвищення кваліфікації викладачів і вдосконалення технічної бази школи, наші педагоги беруть участь у майстер-класах найкращих вітчизняних та закордонних спеціалістів, обмінюються досвідом та діляться ефективними методами роботи не лише одне з одним, а й з усім світом за допомогою відеоуроків на YouTube.
  • Школа обладнана апаратурою професійного рівня, що зазвичай використовується у хороших караоке-клубах та на концертних майданчиках – це вокальні мікрофони Shure SM58, 55SH, італійські акустичні системи RCF, мікшери Alesis і Yamaha. Усі класи просторі, комфортабельні, добре освітлені та провітрюються, обстановка в них надихає на продуктивне навчання і творчість.
  • Ми готуємо до вступу у музичні вузи: Київський інститут музики ім. Глієра, Київську муніципальну академію естрадного і циркового мистецтв, Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв та інші заклади. Серед учнів школи чимало професійних артистів і учасників вокальних телешоу – “Х-Фактор”, “Голос країни”, “Дитяче Євробачення” та ін.
  • Випускники київської школи вокалу “Соломрія” отримують свідоцтво про позашкільну освіту державного зразка, в якому зазначені дисципліни (естрадний вокал або академічний вокал, акторська майстерність, теорія музики) і кількість годин навчання.
  • Запорукою результативного навчання ми вважаємо відданість своїй роботі, створення цілковитої довіри між учнем та викладачем і дружню атмосферу, що панує у нашій школі!
Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: