Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Класичне фортепіано

уроки класичного фортепіано фото

Київська музична школа «Соломрія» пропонує уроки класичного фортепіано учням будь-якого віку і рівня підготовки. За допомогою наших викладачів ви зможете освіжити знання, отримані колись в музичній школі, або почати навчання «з нуля», опанувати нові стилі і прийоми гри, навчитися мистецтву імпровізації, будете підбирати на слух мелодії улюблених пісень, читати твори з листа.

Записавшись на уроки фортепіано, Ви можете бути впевнені в тому, що заняття проходимуть з урахуванням Ваших побажань, можливостей і музичних уподобань – а це гарантує максимально високу ефективність навчання. При цьому слід пам’ятати, що для досягнення стабільного результату одних уроків в студії недостатньо: дуже важливо, щоб учень сумлінно виконував домашні завдання.

Навчальні класи нашої музичної школи обладнані чудовими акустичними фортепіано виробництва Чехії (Petrof), які завжди підтримуються у відмінному стані.

У “Соломрії” працюють тільки досвідчені викладачі, які успішно підготували за роки роботи багато учнів. Ви можете відвідувати заняття за індивідуальною програмою або вибрати один з розроблених нами курсів.

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: