Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Естрадне фортепіано

Викладачі

  • Павліна Кравченко

    Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.
  • Павло Лисий

    Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.

Напрямок «естрадне фортепіано» розрахований у першу чергу на учнів, які хочуть не лише навчитися грати твори «з листа», тобто по нотах, але й підбирати на слух улюблені мелодії і створювати свої власні. На цих заняттях ми приділяємо велику увагу розвитку мелодійного і гармонійного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму. У курс навчання включені і уроки музлітератури – на них дорослі і маленькі учні під керівництвом викладача знайомляться з різними жанрами та напрямками естрадної музики, творчістю композиторів, виконавців, ансамблів.

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: