Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09

Уроки джазового фортепіано

Якщо Ви любите музику, красу і свободу, то заняття з джазового фортепіано створені просто для Вас.
Джаз – це стиль життя людей, які цінують творчість і нестандартне мислення. Саме тому на уроках ми пропонуємо втілити в життя не лише музику, що вже існує, але й ту, яку не чув ще ніхто окрім Вас. Джаз – це імпровізація, а значить, Ви – митець.
Ми обов’язково почнемо курс занять з теорії та історії джазової музики, адже не знаючи як звучав спірічуелс, ми не зможемо уявити, що таке госпел. І не знаючи що таке терція, ми не зможемо уявити, що таке нонакорд. Фортепіано в джазі є одним із найважливіших інструментів і у нього є одна дуже корисна і прекрасна функція – можливість створювати різноманітну гармонію. А оскільки напрямків у джазі безліч і гармонії композитори використовували різні, ми зможемо помандрувати усіми цими світами.
Джазове фортепіано дуже розвиває і робить наше світовідчуття більш наповненим. Ми отримуємо нові знання і обов’язковою необхідністю є використання власне цих знань на практиці. Але як і в будь-якому навчанні, тут є правила і є винятки. Ми вважаємо, що учень має не просто навчитися грати, а зрозуміти, усвідомити як і що на чому базується, які акорди доречні, а які – ні, який компінг додасть грайливого настрою, а який – мрійливого. Але найголовнішим лишається одне – свобода. Це свобода нашої музичної думки. Навчитися створювати щось своє – ось спражнє задоволення. На наших уроках ми практикуємо саме такий підхід. Завітайте до нас, і Ви самі все почуєте.
Музика здатна впливати на людей, розкривати їх почуття і нарешті по-новому бачити світ та відчувати його. Чекаємо Вас разом з Вашими мріями. І все буде джаз!

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: