Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Уроки джазового фортепіано

Викладачі

  • Павліна Кравченко

    Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.

Кожний знавець джазу впевнено скаже вам, що це не просто музичний жанр. Це ціла філософія! Якщо ви розмовляєте мовою краси, музики та свободи, грати джаз на фортепіано – це ваше призначення! Джаз – це стиль життя людей, які цінують креативність та неординарність. Ми не тільки навчаємо грати на фортепіано, використовуючи відомі композиції, але й заохочуємо до створення нової музики. Джаз – це імпровізація, а значить ви – справжній художник!

Спочатку наші репетитори ознайомлять вас із теорією та історією джазової музики. Аби розуміти джаз, необхідно знати більше про походження та розвиток цього жанру. Для новачків буде цікаво відкрити двері у вражаючий світ історії джазу та дізнатися, як виникли спірічеул та госпел, як з’явилися терція та нонакорд.

Джаз на піаніно

Фортепіано – це один із основних джазових інструментів, оскільки він має надзвичайну властивість: за його допомогою можна створювати різні види гармоній. Оскільки у джазі багато різних стилів, композитори легко можуть використовувати величезну кількість гармоній! Джаз надає необмежений простір для творчості!

Аби порушувати правила, необхідно спочатку їх засвоїти ©. Звісно, ми навчимо вас майстерній грі на джазовому фортепіано. Ми щиро віримо у те, що бездумне заучування правил без розуміння їхнього сенсу марне. Отже, навчання з викладачем надає вам можливість використовувати усі переваги індивідуального підходу. Ми навчимо вас розуміти, коли певні акорди доречні, а коли – ні, яке акомпанування створює грайливий настрій, а яке більш підходить для меланхолійної атмосфери. Але найважливіше – це свобода! Свобода нашої музичної творчості. Що може принести більшу насолоду, аніж створення власної композиції? Наші курси джазового фортепіано допоможуть вам відчути справжню свободу, розкрити талант, віднайти свою внутрішню красу та просто насолоджуватися життям!

Хай почнеться джаз!

Коли ви вчитеся грати джаз на фортепіано, для вас відкриваються нові перспективи, ви починаєте сприймати цей світ по-іншому – яскравіше та інтенсивніше! Загальновідомо, що звук в цілому та особливо музика мають чудовий вплив на наш настрій, думки, концентрацію та навіть фізичний стан. Музика, що випромінює любов, здатна змінювати людські життя! Завітайте до нашої школи в Києві та переконайтеся у цьому самі!

Ось кілька причин, які доводять, що вчитися грати джаз на піаніно треба саме у нашій школі:

  • Наші репетитори – це визнані джаз-музиканти, які регулярно виступають на професійній сцені;
  • Ми любимо нашу справу та наші інструменти! На уроках ми використовуємо лише ідеально налаштовані інструменти від компанії Petrof, про які піклуємося, наче вони члени нашої родини;
  • Ви станете зіркою у нашій школі, якщо захочете приєднатися до шкільної групи та брати участь у концертах! Браво!
  • Ідеальне співвідношення ціна-якість;
  • Наша школа пропонує 4-річні курси, які зроблять з вас профі! Програма складається з регулярних уроків та екзаменів, які проходять тричі на рік. Після випуску студент отримує диплом та наші щирі вітання!

Хапайте свою мрію та приходьте у нашу музичну школу! Усе буде джаз!

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: