Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Студія звукозапису

Викладачі

 • Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.

студія звукозапису фото

Звукозаписуюча студія важлива для музиканта не менше, ніж сцена. Саме там створюються записи, які пізніше звучать у мільйонах колонок та навушників у всьому світі. За допомогою якісного обладнання команда професіоналів може творити справжню магію, перетворюючи розрізнені партії інструментів та голосів на ідеальні композиції.

У це складно повірити, але робота звукорежисера не обмежується двома натисканнями кнопки Rec. Процес звукозапису дуже складний, та розібратися в усіх його хитрощах не так просто. Але з основними етапами все ж варто ознайомитися навіть музикантам-новачкам.

Отже, створення остаточного варіанту композиції поділяється на три етапи: сам запис, зведення та мастерінг.

Етап запису виглядає досить просто, але потребує багато спеціальних умов:

 • підготовка вокаліста;
 • якісний мікрофон, кабелі та дроти;
 • приміщення з особливою акустикою;
 • відсутність сторонніх шумів.

Виглядає вже не так просто, правда? Переходимо до наступного етапу.

Уявіть собі, що будь-яка композиція – це своєрідний конструктор, який складається з окремих деталей (музичних доріжок). Звукорежисер має не тільки створити цілісну мелодію, але й прибрати шуми та частотні конфлікти. Таким чином, зведення – це обробка запису з метою надання йому привабливого вигляду.

Необроблені композиції звучать нерозбірливо та невиразно, а зведені – гармонічно і яскраво, вокал у них чудово чутно на фоні інструментів. Якщо Ви бажаєте отримати якісний запис, зведення – абсолютно необхідний етап.

Мастерінг – це остання стадія обробки звукових композицій. На цьому етапі запис роблять придатним для відтворення з різних носіїв. Також ця обробка необхідна, якщо мова йдеться про цілий альбом: усі треки мають звучати однотипно. Для мастерінгу використовують різноманітні плагіни, програмне та апаратне обладнання.

Як бачите, запис Вашого голосу має пройти довгий шлях, перш ніж стати повноцінною музичною композицією. Велика кількість витраченого часу та енергії – це ціна по-справжньому якісного звуку. На кожному етапі запису ми готові запропонувати свою допомогу та підтримку! З нашою школою співпрацюють найкращі студії звукозапису у Києві.

Які послуги ми пропонуємо:

 • Підготовка вокаліста

Кожний, у кого є бажання, може пройти інтенсивний курс вокалу з нашими чудовими викладачами. Вони допоможуть Вам з постановкою голосу та підбором репертуару. Професійна підготовка необхідна для дійсно якісного запису!

 • Супровід у студії

Ми, звісно, не залишимо Вас у найвідповідальнішу мить! Викладач допоможе Вам розім’яти голосові зв’язки, розігрітися та здолати хвилювання (якщо Вам буде некомфортно уперше записуватися у студії). Також під нашим контролем буде проведено запис бек-вокалу, імпровізацій та мелізмів.

 • Створення та запис фонограми

Аби записати пісню під мінус, необхідно спочатку знайти фонограму. Фонограма чи “мінусовка” – це мелодія пісні без вокалу. Звісно, “мінусовки” відомих треків можна знайти і в мережі. Але, по-перше, ніхто не зможе гарантувати Вам високу якість такої фонограми. А по-друге, для певних композицій “мінусовок” просто не існує, тому запис фонограми також може знадобитися.

 • Аранжування на замовлення

Замовивши у нас авторське аранжування, Ви отримаєте композицію, що ідеально підходить під Ваш голос та стиль виконання. Унікальність пісні приємно здивує гостей будь-якого заходу, а також Ваших друзів та родичів. Якщо Ви хочете записати щось оригінальне, ми можемо створити версію будь-якої композиції у стилі, який Вам до вподоби: джаз, рок. опера, соул, хіп-хоп та інші.

Приклади наших робіт

Запис після 3 місяців навчання, створення авторського аранжування пісні “Чорнобривці”+ супровід у студії.

Підготовка учениці (курс вокалу 1,5 місяця) + супровід у студії викладачем, створення авторського аранжування пісні “Sway”.

Підготовка учениці (курс вокалу інтенсив 2 місяці) + супровід у студії викладачем, запис вокалу на готову фонограму.

Постановка вокалу (курс вокалу інтенсив 1 місяць “з нуля”) + супровід у студії викладачем, створення авторського аранжування пісні Ріанни, запис партії бек-вокалу.

Підготовка учениці (курс вокалу інтенсив 2 місяці) + супровід у студії викладачем, запис вокалу на готову фонограму.

Навчання вокалу з “нуля” (біля 2 років) + супровід у студії викладачем, створення авторського фортепіанного аранжування пісні Бруно Марса.

Підготовка учня (курс вокалу інтенсив 2 місяці) + супровід у студії викладачем, запис вокалу на готову фонограму.

Підготовка учня + супровід у студії викладачем, запис вокалу на готову фонограму.

Створення авторського аранжування пісні С. Вакарчука “Не плач”: партія рояля, віолончелі, бек-вокалу, імпровізація. Запис та зведення живих інструментів.

Створення авторського аранжування пісні “Лети, моя душа” групи “Ночные Снайперы”. Програмування ударних, гітари, басу, струнних інструментів.

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: