Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09

Студія звукозапису

Школа “Соломрія” допоможе Вам якісно записати пісню у професійній студії звукозапису. Залежно від поставленого завдання ми можемо провести повну підготовку учня до процесу запису, що включає інтенсивний курс постановки голосу і роботи над репертуаром, або ж написати авторське аранжування у будь-якому стилі, додати бек-вокал, мелізми, імпровізацію.

Якщо, наприклад, Ви маєте виступати “наживо” на відповідальному заході, а часу на якісну підготовку немає, то, можливо, потрібно буде додати до мінусовки Ваш голос для того, аби заспівати “даблом” – тобто разом зі своїм власним голосом.

Буває і так, що Ви дуже хочете зробити кавер-версію улюбленої пісні, але якісної фонограми (ще її називають “мінусовка” або “інструментал”) знайти не можете. Не біда! У нашій школі працюють професійні музиканти, які можуть з точністю до ноти зняти оригінальний інструментальний супровід пісні, на який в студії Ви додасте Ваш голос. Хочете щось оригінальніше? Чудово! Разом із Вами ми зробимо обробку пісні в будь-якому стилі – джаз, соул, поп, R’n’B, хіп-хоп, рок чи опера, а якщо знадобиться, то залучимо до роботи над композицією додаткові “живі” інструменти – рояль, віолончель, гітару, духові, перкусію і т.п.

Перш ніж зайти у вокальну кабіну, наш викладач вокалу допоможе Вам розспіватися – тобто за допомогою спеціальних вправ налаштувати голосовий апарат для того, щоб мікрофон почув найкращі і найсильні сторони Вашого звуку. Дуже важливо і те, що наш звукорежисер має величезний досвід роботи не лише з професійними артистами, але і з новачками, які роблять перші кроки у вокалі.

Короткий перелік послуг у сфері звукозапису, які ми надаємо:

  • Підготовка до запису пісні: інтенсивний курс вокалу (постановка голосу і робота з репертуаром) + супровід на студії;
  • Супровід вокаліста на студії професійним викладачем вокалу (розспівування, зняття психофізичних затисків, корекція вокалу у процесі запису, запис бек-вокалу, мелізмів, імпровізації);
  • Створення “мінусовки” – тобто фонограми пісні без голосу. Можливо відтворити мінусовку просто наближено до оригіналу або “один в один”.
  • Створення авторського аранжування: Ви також можете замовити у нас якісну музичну композицію у стилі, який найбільш пасує Вам. Вибір стилю залежить від Ваших музичних уподобань, голосових даних або формату заходу, для якого пишеться аранжування.

Зразки наших робіт

Запис після 3 місяців навчання, створення авторського аранжування на пісню “Чорнобривці” + супровід в студії.

Підготовка учениці (курс вокалу 1,5 місяця) + супровід в студії викладачем, створення авторського аранжування на пісню “Sway”.

Підготовка учениці (курс вокалу інтенсив 2 місяці) + супровід в студії викладачем, запис вокалу на готову фонограму.

Постановка вокалу (курс вокалу інтенсив 1 місяць з “нуля”) + супровід в студії викладачем, створення авторського аранжування на пісню Ріанни, запис партії бек-вокалу.

Підготовка учениці (курс вокалу інтенсив 2 місяці) + супровід в студії викладачем, запис вокалу на готову фонограму.

Навчання вокалу з “нуля” (близько 2 років) + супровід в студії викладачем, створення авторського фортепіанного аранжування на пісню Бруно Марса.

Підготовка учня (курс вокалу інтенсив 2 місяці) + супровід в студії викладачем, запис вокалу на готову фонограму.

Підготовка учня + супровід в студії викладачем, запис вокалу на готову фонограму.

Створення авторського аранжування на пісню С. Вакарчука “Не плач”: партія рояля, віолончелі, бек-вокалу, імпровізація. Запис і зведення живих інструментів.

Створення авторського аранжування на пісню групи “Нічні Снайпери” – “Лети, моя душа”. Програмування ударних, гітари, баса, струнних інструментів.

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: