Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Відеозйомка дитячих свят

відеозйомка дитячих свят фото

О, дитяче свято! Радість для вашої дитини та купа задач та питань для турботливих батьків. Сучасні діти не погоджуються ходити у костюмах зі старої бабусиної сукні, яку похапцем прикрасили мішурою. Їм потрібне щось класне: Халк, принцеса Ельза чи навіть Супермен. Як тільки завдання з костюмами виконане, саме час подумати над тим, хто це свято буде знімати. Якщо вам здається, що зйомка дитячого свята – то справа нескладна і, в цілому, не варта додаткових витрат, то ми можемо навести принаймні три причини, що змінять вашу думку.

3 Причини Замовити Послуги Професійного Відеооператора

  • Ви зможете прийняти участь у святі

Ми впевнені, що ваші діти були б раді залишитися навіть і без запису свого свята, аби тільки ви прийняли у ньому участь. Спроби зафіксувати якісь моменти за допомогою смартфона заважають безпосередньо насолодитися цими моментами – це головна проблема нашого покоління. Однак вам не доведеться обирати між записом відео, яке в майбутньому стане приємною згадкою, і тим, аби провести час зі своїми дітьми. Відеозйомка дитячих свят професіоналами «Соломрії» збереже чудові спогади, частиною яких будете і ви.

  • Ми створюємо якісні відеоматеріали

Якщо ви не професійний блогер чи фотограф, навряд чи ви маєте усе необхідне обладнання для якісної зйомки свята. Відео, зняте на смартфон руками, які тремтять, може здаватися чудовим до тих пір, коли ви не побачите колосальну різницю з дійсно високоякісним матеріалом. Будьте впевнені, що в епоху соцмереж та Інстаграму, діти будуть вдячні вам за гарні картинки для їхніх сторінок. Ваша задача – залишити замовлення, а наш відеооператор для дитячих свят у Києві зробить усе можливе, аби ваші чудові спогади було зафіксовано у не менш чудовому вигляді.

  • Ви нарешті зможете розслабитися та відпочити

Підготовка до дня народження, дитячого свята чи випускного – це справа досить виснажлива. А тепер уявіть, що після прибирання, приготування смачненького та декорування приміщень вам ще й доведеться бігати довкола своєї дитини, намагаючись зробити кілька гарних фото. Хіба ви не заслуговуєте на веселощі та відпочинок хоча б трохи? Ми пропонуємо вам інший варіант – ви насолоджуєтеся келихом вина та шматочком святкового торта, поки наш відеоператор зберігає історію вашої родини.

Спогади безцінні! Для їхнього збереження існують наші професійні оператори. Вартість роботи визначається індивідуально та залежить від багатьох факторів, і ми завжди готові допомогти вам з розрахунками та піти назустріч. Ми чудово розуміємо, що торт зі Спайдерменом або Бель у купі з подарунками для вашої дитини вже коштували вам чимало, тому не варто витрачати ще одну купу грошей на відеозйомку, коли ми пропонуємо помірні ціни за високу якість.

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: