Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Інші послуги

Викладачі

 • Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.
 • Анастасія Хижняк

  Співачка, піаністка, композитор, педагог і учасниця джазового ансамблю United People. Розвиток творчої сторони таланту, артистичної свободи, імпровізації - обов'язкові складові уроків Анастасії.
 • Юлія Щербакова

  Юлія навчає дорослих і дітей естрадному, джазовому та академічному вокалу, а з наймолодшими учнями веде індивідуальні та групові заняття з раннього музичного розвитку. Вже кілька років вона успішно працює за методикою засновника "Соломрії" Катерини Максимової.
 • Вікторія Ільчишена

  Учасниця телешоу "Голос Країни" 1 і 8 сезонів, Х-фактор, "Суперзірка", "Дитяче Євробачення". Основний напрямок викладання - навчання естрадному вокалу, а також підготовка до кастингів у телевізійні вокальні шоу, пошук власного «я» в музиці, сучасної "фірмової" співочої манери, вільного і технічного володіння голосом, оволодіння прийомами мелізматики.
 • Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.
 • Ірина Бровкіна

  Ірина - викладач естрадного та джазового вокалу, завдяки якій вперше на сцені шоу «Ікс-Фактор Україна» зазвучав джаз!
 • Ольга Водолажська

  Автор і ведуча тренінгів з постановки розмовного і співочого голосу, розвитку творчих здібностей, сертифікований тренер з 2007 року, викладач естрадного вокалу, актриса, співачка, автор текстів і пісень.
Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: