Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Уроки акустичної гітари

Викладачі

  • Олексій Бірук

    Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу).

уроки акустичної гітари фото

Київська школа мистецтв “Соломрія” пропонує професійні уроки акустичної гітари в Києві учням будь-якого віку та рівня підготовки. Ми дотримуємося незмінно високих стандартів у викладанні і впевнені, що ефективне навчання можливе тільки в атмосфері творчості, доброзичливості та стовідсоткового довіри між учнем і вчителем. Наші викладачі – досвідчені музиканти, провідні активну концертну та педагогічну діяльність, справжні ентузіасти своєї справи, вони живуть музикою і надихаються успіхами учнів!

Особливості та умови навчання:

  • У нашій школі уроки акустичної гітари можуть відвідувати всі, незалежно від віку та наявності музичної освіти, єдиним критерієм відбору є бажання людини займатися. Ми не приймаємо дітей, які відвідують заняття під тиском батьків, оскільки вважаємо, що такі уроки малоефективні. Разом з тим, зацікавлені учні, що тягнуться до знань, гарантовано опанують інструмент на бажаному рівні під керівництвом досвідченого і доброзичливого викладача.
  • Уроки проходять в основному індивідуально, за затвердженим з викладачем графіком. Школа гри на акустичній гітарі працює без вихідних з 9:00 до 22:00, і тому, як правило, ми знаходимо зручний для учня час занять. Для досягнення хорошого результату за мінімальний термін необхідно регулярно відвідувати заняття (2-3 рази на тиждень) і обов’язково виконувати домашні завдання. Приділяючи грі на гітарі хоча б годину на день, ви помітите відчутний прогрес вже через тиждень навчання “з нуля”, а за кілька місяців навчитеся впевнено грати улюблені пісні, опануєте безліч технік, отримаєте багаж теоретичних знань, які з успіхом застосуєте на практиці…
  • Школа надає все необхідне для занять – інструменти високого класу виробництва Іспанії, США та Японії, метрономи, тюнери і т.п., тому на уроки гітари не обов’язково приносити свій інструмент. Якщо ви тільки плануєте розпочати навчання і своєї гітари ще немає, наш викладач з радістю надасть кваліфіковану допомогу при виборі та придбанні інструменту в музичних магазинах Києва, а також допоможе купити гітару зі знижкою.
  • Ми враховуємо побажання учня в підборі репертуару, адже гра на гітарі повинна приносити задоволення! Авторська пісня і російський рок, романси або модні естрадні хіти, “фірмовий” західний рок, блюз і джаз, а також класичні твори – всьому цьому ви зможете навчитися у нас.
  • Багато учнів беруть уроки гри на акустичній гітарі для того, аби навчитися співати улюблені пісні під власний акомпанемент, і у процесі навчання стикаються з необхідністю поліпшити вокальну майстерність. Ніяких проблем, адже у “Соломрія” також працюють чудові викладачі вокалу! На наших уроках акустичної гітари ви будете працювати над акомпанементом, а гарно заспівати пісню допоможе педагог-вокаліст. Ще одна приємна новина полягає в тому, що при виборі двох і більше напрямів навчання ви отримуєте суттєву знижку на кожне з них!
Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: