Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09

Ми на олімпіаді “Голос Країни”!

15 Квітня 2017

У квітні відбулася XI Всеукраїнська музична олімпіада “Голос Країни”, на якій нашу школу представляли троє талановитих, працьовитих і сміливих учнів. Із радістю повідомляємо, що всі вони показали прекрасні результати, завдяки чому “Соломрія” посіла друге місце серед приватних навчальних закладів у загальнокомандному заліку! Отже, ось наші герої:
Іван Новокщенов (викладач Анастасія Хижняк) посів 1-ше місце у номінації “Джазовий вокал, 6-7 років”, підкоривши суддів імпровізацією і вокальною трубою в стандарті “All That Jazz”;
Олександра Сварник (викладач Ірина Бровкіна, концертмейстер Павліна Кравченко), незважаючи на кількарічну перерву в конкурсних виступах і новий для себе джазовий жанр, не розгубилася, отримавши високі оцінки і 2-ге місце в номінації “Джазовий вокал, 14-15 років” ;
Катя Дерев’янко (викладачі Катерина Максимова, Юлія Щербакова, Анастасія Хижняк, Марія Столбова) почала займатися вокалом зовсім нещодавно, але, підготувавши прекрасний номер, отримала спеціальний приз за яскравий виступ і зайняла 8-е місце серед 35 учасників у номінації “Естрадний вокал, 8-9 років “.
Вітаємо учнів, їхніх батьків, і, звичайно ж, викладачів – ви всі великі молодці! А Олімпіаді “Голос Країни” дуже вдячні за відмінну організацію конкурсу!