Правила відвідування школи мистецтв «Cоломрія»

Шановний студенте!

Щиро дякуємо Вам за те, що обрали нашу школу. Ми робимо усе можливе для того, аби навчання в «Соломрії» проходило цікаво, результативно і у комфортних умовах. Ми вважаємо, що запорукою успішної роботи є створення цілковитої довіри між викладачем і учнем та недопущення будь-яких непорозумінь. З цією метою пропонуємо Вам ознайомитися з Правилами школи, перш ніж приступити до занять. Дотримання правил є обов’язковим для всіх учнів та викладачів школи, тож сподіваємося на Вашу відповідальність і бажаємо успіхів у навчанні!

Скасування чи перенесення заняття

— Для Вашої зручності час проведення індивідуальних занять встановлюється за гнучким графіком з урахуванням Ваших побажань та вільного часу в розкладі.

— Уроки проводяться тільки за попереднім записом.

— Скасувати чи змінити час заняття можливо, але не пізніше, ніж за добу до нього.

— Якщо учень зі своєї ініціативи скасовує заняття у день його проведення, з абонемента вираховується один урок. При поурочній системі оплати наступне заняття має оплачуватися за подвійною ставкою.

— При наявності вільних годин у розкладі та за взаємної згоди викладача і учня час заняття у день його проведення може бути змінений без будь-яких наслідків. Перенесення заняття на інший день вважається скасуванням.

— Якщо викладач зі своєї ініціативи скасовує заняття у день його проведення, до абонемента додається ще одне заняття. При поурочній системі оплати наступне заняття для учня буде безкоштовним.

— Ми поважаємо Вашу гідність та приватне життя, і тому наполягаємо на нерозголошенні учнем причин неявки на заняття, у тому числі пов’язаних зі станом здоров’я.

— Поважною причиною для скасування заняття вважається екстремальне явище: землетрус (більше 4 балів за шкалою MSK-64); пожежа, повінь, введення воєнного стану, напад прибульців.

Поводження з обладнанням школи

— Школа «Соломрія» обладнана апаратурою та музичними інструментами професійного рівня, тому ми закликаємо Вас до особливо дбайливого поводження з ними.

— Категорично заборонено ставити склянки чи пляшки з напоями біля звукопідсилювальної апаратури (колонки, мікшери, мікрофони, комп’ютери) та на фортепіано. Потрапляння рідини до апаратури може призвести до її виходу з ладу та ураження електричним струмом. Потрапляння рідини до фортепіано тягне за собою коштовний ремонт.

— Ремонт обладнання здійснюється у сервісних центрах «Музторг», «Тік-Так» або представником Асоціації фортепіанних майстрів України та оплачується людиною, з вини якої сталося пошкодження. При повному виході пристрою чи інструменту з ладу необхідно оплатити придбання аналогічного за класом.

— Інколи техніка ламається просто так – у такому випадку ми обов’язково компенсуємо Вам наступного уроку час, який було згаяно через технічну несправність.

— Иногда техника ломается просто так – в таком случае мы обязательно компенсируем Вам на следующем уроке время, потерянное из-за технической неисправности.

— Фонограми пісень учень має приносити з собою на флешці чи компакт-диску, тексти – у роздрукованому вигляді або на планшеті (а краще вивчити їх напам’ять!). Ви маєте можливість завантажувати пісні з Інтернету, але школа не компенсує час, витрачений на пошук фонограм чи згаяний внаслідок перебоїв з підключенням до Інтернету.

Ми сподіваємося, що Вам буде нескладно дотримуватися Правил школи, але якщо у Вас все ж таки виникли спірні питання чи побажання до нашої роботи, звертайтеся до керівника, і ми дійдемо компромісу!

З щирою повагою і побажаннями успіхів у навчанні,

керівник школи «Соломрія» Антон Максимов