Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (066) 353 14 14
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

Не просто стріляти, а вцілити!

30 Тра

Багато людей, які почали чомусь навчатися, покидають, так і не отримавши жодного результату. І хто винен – ​​музична студія, слабкий викладач вокалу, особисті обставини чи політична ситуація в країні? Начебто всі ці претензії звучать обгрунтовано, проте, 99% провалу (або відсутності успіху) – це відсутність будь-якої конкретної цілі.

Мені просто подобається співати…

З одного боку, це нормально. Людина просто хоче співати або, скажімо, грати на гітарі для власного задоволення. У вільному режимі, не напружуючись і без розчарувань. Такий підхід ідеальний, якщо ви нічого не прагнете: ви не хочете професійно поставити голос, навчитися чистіше й красивіше співати, знайти свій стиль або виробити манеру співу. Проте, якщо ви хочете навчитися саме чомусь новому, вдосконалюватися, то вам просто необхідно окреслити більш-менш чіткий пункт призначення.

Віддача потрібна!

Навіщо? Бо у всього має бути сенс. Отже, якщо досі у вас не було мети, спробуємо її знайти або визначити (може, вона вже підсвідомо існує). Почнемо з найочевиднішого:

  • Фінансова віддача. Досить сильний стимул для успішного навчання музиці. Насправді, талановитий музикант чи співак завжди знайде гідну роботу. Поєднати найвагоміше захоплення і роботу – що може бути успішнішим?
  • Професійна. Це може бути перемога в конкурсі або участь у престижному фестивалі, визнання публіки, подорожі і, як результат, розширення світогляду та особисте зростання.
  • Соціальна. Можливо, вам є, що сказати, чому навчити через своє мистецтво? Дуже часто одна проста пісня «від душі» варта багатослівної тиради. Це може бути виключно благодійне заняття, а може стати й роботою.
  • Емоційна. Багато відомих виконавців не прагнули грошей або слави, а просто «висловлювалися» в музиці. Мистецтво допомагає людині розкритися, позбутися зайвого і, навпаки, відкрити себе новому.

Все ще вагаєтеся? Не поспішайте – усвідомлення приходить з часом. Але для того, щоб не стояти на місці і уроки вокалу приносили максимум користі, визначте для себе невеличку проміжну мету:

– дозвольте собі щось особливе в якості нагороди за певні успіхи;

– запишіться на місцевий конкурс;

– підготуйтеся, щоб під час наступної зустрічі в колі друзів ви могли поділитися новою (або старою) піснею.

 

Будьмо!