Навіщо вкладати гроші в свій вокал?

Зрозуміле питання від людей, які бажають чітко визначитись з метою свого навчання. Дійсно, суттєві витрати часу, матеріальних та фізичних сил не повинні бути марними. Приватний викладач по вокалу чи музична студія – це ж не лише задля престижу: справжній результат вимагає жертв. І варто замислитись над цим питанням перш, ніж братись за будь-що – юриспруденцію, медицину чи вокал: чи буде для мене місце в Києві? При всьому різноманітті закладів, де можна займатись професійною музичною діяльністю, пропозицій від кандидатів теж немало. Так чи варто починати?

Варто, з цілого ряду причин. Пропустимо суто особисті (детальніше про це можна почитати тут ) і зупинимось на двох фінансово виправданих.

Не дивлячись на велику кількість кандидатів, перевантаженість цієї сфери – оманлива. Багато кандидатів недостатньо професійні або не досить адекватно оцінюють свої сили, коли справа доходить власне до роботи. В дійсності роботодавцям доводиться проглядати велику кількість резюме і проводити безкінечні співбесіди для того, щоб відсіяти непідходящих кандидатів і знайти одного-єдиного – того, хто насправді (або хоча б більш-менш) задовольняє їх потреби. Так що не варто опускати руки: якщо у вас є талант і ви налаштовані працювати над ним, ви обов`язково знайдете своє місце під сонцем.

Дослідіть супутні сфери. Навіть співаки, які працюють в шоу бізнесі, не відмовляються від зовнішніх пропозицій: прийняти участь в рекламі, написати книжку і т. д. Адже навчання вокалу включає не тільки власне спів, а ще й поведінку на публіці, вміння показати себе, особливий стиль, а все це можна з успіхом використовувати не лише на сцені з мікрофоном в руках. Крім того, що з вас може вийти непоганий викладач по вокалу, Київ наповнений різноманітними студіями особистісного розвитку, як для дорослих, так і для дітей. Проведення заходів – теж непоганий варіант для різноманітності.

І на останок: по-справжньому талановита і працелюбна людина ніколи не залишиться без уваги. Нехай труднощі не зупиняють, а лише додають рішучості вибудувати своє життя саме так, як хочеться.