Навіщо мені / моїй дитині викладач з музики, якщо …

– В Інтернеті багато матеріалів на цю тему – варто лише почитати;

– На YouTube море тренінгів – подивитися, та хоч би не втопитися;

– Маю друга / сусіда / родича, який непогано співає / грає на гітарі – він мене навчить.

І головне – все це абсолютно безкоштовно.
Проте чомусь у таких людей з навчанням музики не завжди складається

Контроль – понад усе
До того ж, потребують його як діти, так і дорослі. Це контроль:

1. Виконання необхідної програми навчання, щоб ані лінощі, ані завантаженість, ані раптові термінові справи не відсунули навчання співу або гри на музичному інструменті світ за очі. І, тоді вже, прощавай, мріє!

2. Якості. Іноді здається, що ви все робите правильно, але це – лише враження. А знаєте, як важко перевчатися, коли помилка вже стала звичкою? Запитайте тих, хто самотужки вивчав іноземну мову – вони вам розкажуть …

Не вірите?
В принципі, інформації справді вдосталь – гарної корисної інформації. Сучасні тренінгові організації не хочуть видаватися скнарами і відразу викладають свої матеріали для перегляду та скачування. Чому? Тому що навіть найактуальніша книга менш результативна, ніж спілкування наживо. Так що, ось воно, знання, купа лежить: бери – не хочу. От і не хочеться: почитали, погортали, переглянули, погодилися – і все на цьому. А от якщо ви хочете результату, то, будь ласка, вам на кожен день вишлють шматок матеріалу, визначать фронт роботи, потім обов’язково зажадають звіт, прокоментують і підкоригують, посварять-похвалять, але – вже за гроші.

Кожному потрібен викладач
Таке людське єство. Так, це може бути відчутно з фінансової точки зору, але завжди можна знайти вихід з положення. Нехай зустрічі з викладачем будуть рідшими, але вони повинні бути, щоб потім не виявилося, що тиждень (або місяць) робота йшла у невірному напрямку. Просто потрібно підібрати правильного викладача і відповідний режим роботи. Все може бути реалізовано, потрібно тільки систематично докласти зусиль.