Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09

Приходьте, будемо творити!

20 Серпня 2016

Друзі, школа мистецтв “Соломрія” продовжує набір студентів на 2016-2017 навчальний рік! Будемо раді всім, хто прагне розвинути свої таланти – діткам і дорослим, новачкам і профі. Вік і рівень музичної підготовки не мають значення, головне – бути готовим вчитися і, звичайно ж, отримувати насолоду від творчості! Як і наші чудові учні, ми не стоїмо на місці, а розвиваємося, ростемо і працюємо над тим щоб кожен, хто займається у нас, здійснював свою мрію під керівництвом найкращих викладачів і у комфортних умовах. До нового навчального року ми підготували чимало новинок: це програми і форми навчання, нові послуги, просторі, світлі кабінети, а також багато іншого. Наш колектив поповнився чудовими педагогами – справжніми професіоналами своєї справи, які успішно закінчили підготовку у художнього керівника і засновника школи Катерини Максимової, пройшли педпрактику і вже працюють з учнями. Отже, коротко про те, що цікавого ми готові запропонувати вже сьогодні.

yulia_lizaДля наймолодших (від 3 до 6 років) у нас є ранній музичний розвиток, який ми проводимо на індивідуальних уроках або в міні-групах до 3 учнів. Головне в цих заняттях, які проходять в напівігровій формі, – розкрити творчі здібності дитини, виховати музичний смак і любов до музики.

На концертах школи найменші учні виступають нарівні з дорослими, і часто з досить серйозним репертуаром! Крім того, ми пишемо для дітлахів авторські пісні і робимо аранжування відомих композицій, з якими вони виступають на різних заходах – від свят в дитячому садочку до міжнародних фестивалів.

groupБільш старші учні можуть вибрати індивідуальні заняття за наступними напрямками:

  • Вокал – естрадний, джазовий, академічний;
  • Гітара – акустична та електро;
  • Фортепіано – класичне, естрадне і джазове.

До речі, всі наші викладачі музики не тільки досвідчені педагоги, а й діючі музиканти – ви можете подивитися їхні відеокліпи, послухати записи авторських пісень і відвідати концерти, які проходять на кращих майданчиках України і зарубіжних країн! Кілька разів на рік ми організовуємо концерти на великій сцені, де всі бажаючі з числа наших студентів можуть показати гостям свої таланти у теплій, дружній атмосфері музичного свята.
А якщо Вам окрім музики та інших мистецтв важливо досягти успіху ще й у володінні іноземною мовою, за Вашим бажанням заняття можуть проводитися українською, російською або англійською мовами. Єдиною вимогою до учня є володіння бажаною мовою навчання на рівні не нижче базового розмовного.

olgaКрім того, популярністю користується ораторська і акторська майстерність (індивідуальні заняття та групи), яка також викладається трьома мовами діткам від 7 років і дорослим. Адже всім нам дуже важливо вміти володіти своїм голосом, ефективніше спілкуватися з оточуючими, контролювати свій емоційний стан, навчитися бути переконливою, значущою, відкритою до нових знань і вражень людиною, привертати увагу аудиторії. Ці заняття допоможуть також побороти страхи, комплекси, переживання з приводу того, що про вас подумають або скажуть, піднімуть самооцінку, додадуть впевненості в собі, своїх словах і вчинках.

Студія звукозапису – невід’ємна частина в якісній підготовці вокаліста. Залежно від поставленого завдання ми можемо провести повну підготовку учня до процесу запису, що включає інтенсивний курс постановки голосу і роботи над передбачуваним репертуаром, або ж написати авторське аранжування в будь-якому стилі, додати бек-вокал, мелізми, імпровізацію. Дуже важливо і те, що звукорежисер, з яким ми працюємо, має величезний досвід запису не тільки професійних артистів, а й новачків, які роблять перші кроки у вокалі.

maxresdefault

Зйомка кліпів – ще один напрямок школи. Сьогодні, з появою відносно недорогої цифрової апаратури, програм монтажу і соцмереж, зняти і представити світові ролик, що професійно виглядає,  стало технічно набагато простіше. Але ні комп’ютер, ні фотоапарат не зможуть зробити головне – придумати оригінальний сюжет і втілити його на відео. З цим допоможемо ми! Залежно від ваших побажань ми розробимо загальну концепцію ролика, напишемо його сценарій, зробимо розкадрування, виберемо локації зйомки, підберемо необхідний реквізит, організуємо знімальну групу (режисер, оператор, візажист, оператор backstage, водії, актори і т.д.), якісно знімемо, змонтуємо відеокліп і яскравий, динамічний backstage (фільм про зйомки), а потім розмістимо його на нашому YouTube-каналі, що має кілька тисяч передплатників.

А якщо ви не знаєте, що подарувати другу, колезі, близькій людині, то ось ще одна хороша новина – будь-яка з перерахованих вище послуг може бути оформлена у вигляді подарункового сертифіката! Один урок у форматі майстер-класу, курс навчання + запис в студії, зйомка відеокліпу – все це можна подарувати. Багато учнів, що прийшли до нас на одне заняття за таким сертифікатом, залишалися в школі на роки, із задоволенням вивчаючи улюблений предмет, і досягали великих успіхів!

yana9

Але і це не все. Ви також можете замовити подарунковий сертифікат в електронному вигляді і подарувати його людині, яка живе в будь-якій точці земної кулі. Завдяки успішно реалізованому дистанційному навчанню сьогодні ми працюємо з учнями з США (в тому числі з носіями мови), Росії, країн Європи. У віддаленому режимі ми викладаємо вокал, фортепіано, ораторську майстерність і навіть пишемо авторські пісні на замовлення.

Працюємо ми як і раніше з 9 ранку до 22 вечора щодня, без вихідних, і дуже чекаємо на Вас!

З великою повагою і любов’ю, дружний колектив школи “Соломрія”! (На фото – не весь;))

solopeople