Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

  • Запрошуємо всіх, кому небайдужа музика і творчість, на весняний концерт студентів школи “Соломрія”. У програмі, як завжди, багато креативних, незвичайних номерів, які маленькі і дорослі учні готові представити вдячним слухачам!

  • 20 січня викладач “Соломрії” Ірина Бровкіна провела чудовий, надихаючий майстер-клас з мистецтва вокалу і імпровізації на сцені ТРЦ “Космополіт”.

  • Запрошуємо всіх бажаючих – дітей і дорослих, незалежно від віку і наявності музичної освіти, на відкритий майстер-клас з вокалу, який наша викладачка Ірина Бровкіна проведе у ТРЦ “Космополіт” 20 січня […]

  • Студентка “Соломрія” Яна Краснікова перемогла на конкурсі “Міс Україна Всесвіт! Під час фіналу конкурсу, який проходив в Fairmont Grand Hotel Kyiv, Яна на прохання журі заспівала гімн України

  • Друзі, хочемо поділитися з вами невеликим фотозвітом однієї чудової події, що відбулася за підтримки «Соломрії» в липні. Ті, хто знайомий з нашою школою, напевно, знають, як ми любимо все, що пов’язано […]

  • Вітаємо ученицю “Соломрії” Лізу Сидорову і її викладача Анастасію Кравчук з прекрасним виступом на V Міжнародному фестивалі фортепіанної музики “Каштановий рояль”, який приніс їй диплом переможця в номінації “Домашнє музикування”!

Творча музична школа «Соломрія»

Школу мистецтв “Соломрія” заснувала у 2011 році відомий викладач естрадного вокалу і композитор Катерина Максимова, втілюючи у життя свою давню мрію: дати можливість кожній людині розвивати таланти, розкрити своє “я” у різних видах мистецтв за допомогою кращих методик і найдосвідченіших вчителів, для яких навчити, зацікавити, надихнути учнів на творчість не менш важливо ніж самим виступити на великій сцені і реалізуватися в улюбленій справі.

Музична школа Соломрія Київ

Переваги нашої музичної школи

Школа мистецтв «Соломрія» допомагає кожній людині розкрити свій потенціал. Випускники музичної школи для дітей і дорослих виступають з концертами, збираючи повні зали. Репертуар для виступів підбирається виходячи з уподобань учнів.

Учні нашої школи мистецтв отримують можливість розвиватися відразу у декількох напрямках. Досвідчені педагоги навчають їх азам музичної грамоти, допомагають розвинути слух і почуття ритму. На заняттях діти і дорослі вчаться по-новому сприймати музику, багатьом з них вдається згодом створювати власні композиції.

У музичній школі можна відвідувати уроки гри на акустичній і електрогітарі, а вокальна студія допомагає дітям і дорослим будь-якого віку навчитися естрадному, джазовому або академічному вокалу. Майбутнім музикантам тут вдається розвинути свої навички, кожен з них може стати віртуозом гри на клавішних інструментах. Існують певні переваги, завдяки яким «Соломрія» відрізняється від інших:

Школа також співпрацює з провідними студіями звукозапису. Завдяки цьому студенти зможуть почути свій голос зі сторони, записати авторську пісню або кавер-версію улюбленого твору. Викладачі допоможуть створити відповідне аранжування, яке повністю розкриє сильні сторони вокаліста.

Правильний настрій

У суспільстві має величезне значення впевненість в собі. Люди звертають увагу навіть на найдрібніші деталі, особливо ріже слух заїкання, тихий і боязкий голос. Саме тому настільки популярними стали курси акторської і ораторської майстерності, які також представлені у школі мистецтв.

Пам’ятайте, що саморозвиток має колосальне значення. Людина, яка захоплюється чимось, ніколи не буде відчувати себе самотньою, нудною і посередньою. Ніщо не може замінити те задоволення, яке можна отримати під час занять творчістю.

Здається, що тільки діти можуть мріяти про уроки вокалу або фортепіано, а у зрілому віці на це просто не вистачає часу і сил. Саме тому в різних талант-шоу так часто можна побачити зрілих людей, які усвідомили важливість своїх захоплень. Зовсім не обов’язково чекати так довго, приділіть час музиці та творчості прямо зараз, нехай навіть 1-2 рази в тиждень.

Для нас важливо:

Наші двері завжди відкриті. Запишіться на перший урок!

Записатися на урок