Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

  • Студентка “Соломрии” Яна Красникова победила на конкурсе “Мисс Украина Вселенная! Во время финала конкурса, который проходил в Fairmont Grand Hotel Kyiv, Яна по просьбе жюри спела гимн Украины

  • Друзі, хочемо поділитися з вами невеликим фотозвітом однієї чудової події, що відбулася за підтримки «Соломрії» в липні. Ті, хто знайомий з нашою школою, напевно, знають, як ми любимо все, що пов’язано […]

  • Вітаємо ученицю “Соломрії” Лізу Сидорову і її викладача Анастасію Кравчук з прекрасним виступом на V Міжнародному фестивалі фортепіанної музики “Каштановий рояль”, який приніс їй диплом переможця в номінації “Домашнє музикування”!

  • У квітні відбулася XI Всеукраїнська музична олімпіада “Голос Країни”, на якій нашу школу представляли троє талановитих, працьовитих і сміливих учнів. Із радістю повідомляємо, що всі вони показали прекрасні результати, завдяки […]

  • 19 березня в Будинку культури і мистецтв “Майстер Клас” відбудеться довгоочікуваний концерт школи “Соломрія”, на якому наші учні і викладачі порадують глядачів яскравими музичними номерами!

  • З гордістю повідомляємо про те, що наш учень Віктор Дульцев, закінчивши повний курс навчання за програмою «артист естради», успішно випустився зі школи мистецтв «Соломрія» і вже працює за фахом!

Творча музична школа «Соломрія»

Школу мистецтв “Соломрія” заснувала у 2011 році відомий викладач естрадного вокалу і композитор Катерина Максимова, втілюючи у життя свою давню мрію: дати можливість кожній людині розвивати таланти, розкрити своє “я” у різних видах мистецтв за допомогою кращих методик і найдосвідченіших вчителів, для яких навчити, зацікавити, надихнути учнів на творчість не менш важливо ніж самим виступити на великій сцені і реалізуватися в улюбленій справі.

Музична школа Соломрія Київ

Переваги нашої музичної школи

Школа мистецтв «Соломрія» допомагає кожній людині розкрити свій потенціал. Випускники музичної школи для дітей і дорослих виступають з концертами, збираючи повні зали. Репертуар для виступів підбирається виходячи з уподобань учнів.

Учні нашої школи мистецтв отримують можливість розвиватися відразу у декількох напрямках. Досвідчені педагоги навчають їх азам музичної грамоти, допомагають розвинути слух і почуття ритму. На заняттях діти і дорослі вчаться по-новому сприймати музику, багатьом з них вдається згодом створювати власні композиції.

У музичній школі можна відвідувати уроки гри на акустичній і електрогітарі, а вокальна студія допомагає дітям і дорослим будь-якого віку навчитися естрадному, джазовому або академічному вокалу. Майбутнім музикантам тут вдається розвинути свої навички, кожен з них може стати віртуозом гри на клавішних інструментах. Існують певні переваги, завдяки яким «Соломрія» відрізняється від інших:

Школа також співпрацює з провідними студіями звукозапису. Завдяки цьому студенти зможуть почути свій голос зі сторони, записати авторську пісню або кавер-версію улюбленого твору. Викладачі допоможуть створити відповідне аранжування, яке повністю розкриє сильні сторони вокаліста.

Правильний настрій

У суспільстві має величезне значення впевненість в собі. Люди звертають увагу навіть на найдрібніші деталі, особливо ріже слух заїкання, тихий і боязкий голос. Саме тому настільки популярними стали курси акторської і ораторської майстерності, які також представлені у школі мистецтв.

Пам’ятайте, що саморозвиток має колосальне значення. Людина, яка захоплюється чимось, ніколи не буде відчувати себе самотньою, нудною і посередньою. Ніщо не може замінити те задоволення, яке можна отримати під час занять творчістю.

Здається, що тільки діти можуть мріяти про уроки вокалу або фортепіано, а у зрілому віці на це просто не вистачає часу і сил. Саме тому в різних талант-шоу так часто можна побачити зрілих людей, які усвідомили важливість своїх захоплень. Зовсім не обов’язково чекати так довго, приділіть час музиці та творчості прямо зараз, нехай навіть 1-2 рази в тиждень.

Для нас важливо:

Наші двері завжди відкриті. Запишіться на перший урок!

Записатися на урок