Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

 •  Вже вдруге за останній рік “Соломрія” збирає своїх талановитих студентів зі всього світу на унікальний “противірусний” концерт.
 • Міжнародний весняний концерт школи “Соломрія” проходитиме в онлайн-форматі 24 травня (неділя) о 17:00 за київським часом на YouTube-каналі школи. Чекаємо на Вас! Якщо Ви знаходитеся в іншому часовому поясі, скористуйтеся […]
 • Шановні студенти школи “Соломрія” – а також ті, хто тільки планує почати навчання в нашій школі! Повідомляємо, що протягом дії карантину в м.Києві заняття за усіма напрямками (вокал, гітара, фортепіано, барабани, […]
 • Корисна інформація для студентів “Соломрії” і тих, хто збирається вступити на навчання в нашу школу мистецтв.
 • Запрошуємо учнів, батьків і всіх наших друзів на весняний концерт школи “Соломрія”, який відбудеться 18 травня (субота) на сцені музичного клубу MK Music Space! Разом з нашим стейдж-бендом для Вас будуть […]
 • Залікова сесія 01 квітня
  ЗАЛІКОВА СЕСІЯ з предметів: • Вокал (14:00 – 16:00) • Гітара (16:00 – 16:30) • Фортепіано (16:30 – 18:00) • Барабани (18:00 – 18:30) • Ораторська і акторська майстерність (18:30 […]

Наші викладачі

 • Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.
 • Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.
 • Євген Моісеєнко

  Популярний у студентів викладач, він не тільки досвідчений виконавець з вродженим талантом до музики, а й терплячий, розуміючий і доброзичливий педагог, надзвичайно уважний до Ваших запитів і цілей в навчанні.
 • Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.
 • Анастасія Зоріна

  Співачка, викладач вокалу, автор пісень. Освіта: з відзнакою закінчила магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладач вокалу»
 • Олена Луценко

  Победитель самого популярного вокального шоу страны "Голос Країни" преподает в школе "Соломрия" эстрадный, джазовый и народный вокал для взрослых и детей
 • Олексій Бірук

  Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу).
 • Анна Пракіна

  Анна знайомить юних і дорослих учнів зі світом класичного, естрадного та джазового фортепіано. На заняттях у доступній і простій формі пояснює логіку гри на фортепіано, спираючись на свої власні знання і досвід.
 • Антон Аксьонов

  Преподаватель по игре на ударной установке и перкуссии, действующий музыкант. Сформировал методику преподавания, основанную на индивидуальном подходе к каждому ученику и его личности, на физике движений человеческого тела и извлечения звука, а также на развитии способности создавать музыку, что является главной конечной целью в обучении.
 • Ольга Водолажська

  Автор і ведуча тренінгів з постановки розмовного і співочого голосу, розвитку творчих здібностей, сертифікований тренер з 2007 року, викладач естрадного вокалу, актриса, співачка, автор текстів і пісень.

Творча музична школа «Соломрія»

Школу мистецтв “Соломрія” заснувала у 2011 році відомий викладач естрадного вокалу і композитор Катерина Максимова, втілюючи у життя свою давню мрію: дати можливість кожній людині розвивати таланти, розкрити своє “я” у різних видах мистецтв за допомогою кращих методик і найдосвідченіших вчителів, для яких навчити, зацікавити, надихнути учнів на творчість не менш важливо ніж самим виступити на великій сцені і реалізуватися в улюбленій справі.

Музична школа Соломрія Київ

Переваги нашої музичної школи

Школа мистецтв «Соломрія» допомагає кожній людині розкрити свій потенціал. Випускники музичної школи для дітей і дорослих виступають з концертами, збираючи повні зали. Репертуар для виступів підбирається виходячи з уподобань учнів.

Учні нашої школи мистецтв отримують можливість розвиватися відразу у декількох напрямках. Досвідчені педагоги навчають їх азам музичної грамоти, допомагають розвинути слух і почуття ритму. На заняттях діти і дорослі вчаться по-новому сприймати музику, багатьом з них вдається згодом створювати власні композиції.

У музичній школі можна відвідувати уроки гри на акустичній і електрогітарі, а вокальна студія допомагає дітям і дорослим будь-якого віку навчитися естрадному, джазовому або академічному вокалу. Майбутнім музикантам тут вдається розвинути свої навички, кожен з них може стати віртуозом гри на клавішних інструментах. Існують певні переваги, завдяки яким «Соломрія» відрізняється від інших:

Школа також співпрацює з провідними студіями звукозапису. Завдяки цьому студенти зможуть почути свій голос зі сторони, записати авторську пісню або кавер-версію улюбленого твору. Викладачі допоможуть створити відповідне аранжування, яке повністю розкриє сильні сторони вокаліста.

Правильний настрій

У суспільстві має величезне значення впевненість в собі. Люди звертають увагу навіть на найдрібніші деталі, особливо ріже слух заїкання, тихий і боязкий голос. Саме тому настільки популярними стали курси акторської і ораторської майстерності, які також представлені у школі мистецтв.

Пам’ятайте, що саморозвиток має колосальне значення. Людина, яка захоплюється чимось, ніколи не буде відчувати себе самотньою, нудною і посередньою. Ніщо не може замінити те задоволення, яке можна отримати під час занять творчістю.

Здається, що тільки діти можуть мріяти про уроки вокалу або фортепіано, а у зрілому віці на це просто не вистачає часу і сил. Саме тому в різних талант-шоу так часто можна побачити зрілих людей, які усвідомили важливість своїх захоплень. Зовсім не обов’язково чекати так довго, приділіть час музиці та творчості прямо зараз, нехай навіть 1-2 рази в тиждень.

Для нас важливо:

Наші двері завжди відкриті. Запишіться на перший урок!

Записатися на урок