Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09
Записатися

Записатися на урок

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання:

 • Пишаємося дівчатами з надзвичайного гурту United People та їхнім виконанням національного гімну в сьогоднішньому ефірі “Сніданку з 1+1”. Чудово, що деяких з цих прекрасних співачок наші учні знають вже не […]
 • Наша англомовна студентка Монік Дехейні минулої суботи виступила на сцені Botanica Jazz, влаштувавши надзвичайно ефектний фінал двогодинного концерту під відкритим небом!
 • Запрошуємо всіх, кому небайдужа музика і творчість, на весняний концерт студентів школи “Соломрія”. У програмі, як завжди, багато креативних, незвичайних номерів, які маленькі і дорослі учні готові представити вдячним слухачам!
 • 20 січня викладач “Соломрії” Ірина Бровкіна провела чудовий, надихаючий майстер-клас з мистецтва вокалу і імпровізації на сцені ТРЦ “Космополіт”.
 • Запрошуємо всіх бажаючих – дітей і дорослих, незалежно від віку і наявності музичної освіти, на відкритий майстер-клас з вокалу, який наша викладачка Ірина Бровкіна проведе у ТРЦ “Космополіт” 20 січня […]
 • Студентка “Соломрія” Яна Краснікова перемогла на конкурсі “Міс Україна Всесвіт! Під час фіналу конкурсу, який проходив в Fairmont Grand Hotel Kyiv, Яна на прохання журі заспівала гімн України

Наші викладачі

 • Катерина Максимова

  Катерина Максимова, засновник і художній керівник «Соломрії», автор методики навчання естрадному вокалу, що довгий час успішно застосовується в нашій школі. В основі її методу полягає навчання вокалу в комплексі з розкриттям особистісного потенціалу людини і зняттям психофізичних затисків.
 • Анастасія Хижняк

  Співачка, піаністка, композитор, педагог і учасниця джазового ансамблю United People. Розвиток творчої сторони таланту, артистичної свободи, імпровізації - обов'язкові складові уроків Анастасії.
 • Юлія Щербакова

  Юлія навчає дорослих і дітей естрадному, джазовому та академічному вокалу, а з наймолодшими учнями веде індивідуальні та групові заняття з раннього музичного розвитку. Вже кілька років вона успішно працює за методикою засновника "Соломрії" Катерини Максимової.
 • Вікторія Ільчишена

  Учасниця телешоу "Голос Країни" 1 і 8 сезонів, Х-фактор, "Суперзірка", "Дитяче Євробачення". Основний напрямок викладання - навчання естрадному вокалу, а також підготовка до кастингів у телевізійні вокальні шоу, пошук власного «я» в музиці, сучасної "фірмової" співочої манери, вільного і технічного володіння голосом, оволодіння прийомами мелізматики.
 • Павліна Кравченко

  Викладач естрадного, джазового та класичного фортепіано з більш ніж 20-річним досвідом роботи. З Павліною з однаковим задоволенням займаються як дітки (від 5 років і старше), так і цілком дорослі учні, які вирішили відкрити для себе світ музики.
 • Павло Лисий

  Понад 5 років працює з дітьми і дорослими як викладач фортепіано та в якості концертмейстера. Вже 9 років поспіль Павло за власної ініціативи організовує і проводить унікальний для України культурно-просвітницький захід - Дзензелівський фестиваль класичної музики.
 • Олексій Бірук

  Викладач класичної, акустичної та електрогітари, веде заняття з дітьми (починаючи з 7 років) і дорослими учнями. Освіта: Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра (викладач гри на гітарі, керівник музичного колективу).
 • Ірина Бровкіна

  Ірина - викладач естрадного та джазового вокалу, завдяки якій вперше на сцені шоу «Ікс-Фактор Україна» зазвучав джаз!
 • Ольга Водолажська

  Автор і ведуча тренінгів з постановки розмовного і співочого голосу, розвитку творчих здібностей, сертифікований тренер з 2007 року, викладач естрадного вокалу, актриса, співачка, автор текстів і пісень.

Творча музична школа «Соломрія»

Школу мистецтв “Соломрія” заснувала у 2011 році відомий викладач естрадного вокалу і композитор Катерина Максимова, втілюючи у життя свою давню мрію: дати можливість кожній людині розвивати таланти, розкрити своє “я” у різних видах мистецтв за допомогою кращих методик і найдосвідченіших вчителів, для яких навчити, зацікавити, надихнути учнів на творчість не менш важливо ніж самим виступити на великій сцені і реалізуватися в улюбленій справі.

Музична школа Соломрія Київ

Переваги нашої музичної школи

Школа мистецтв «Соломрія» допомагає кожній людині розкрити свій потенціал. Випускники музичної школи для дітей і дорослих виступають з концертами, збираючи повні зали. Репертуар для виступів підбирається виходячи з уподобань учнів.

Учні нашої школи мистецтв отримують можливість розвиватися відразу у декількох напрямках. Досвідчені педагоги навчають їх азам музичної грамоти, допомагають розвинути слух і почуття ритму. На заняттях діти і дорослі вчаться по-новому сприймати музику, багатьом з них вдається згодом створювати власні композиції.

У музичній школі можна відвідувати уроки гри на акустичній і електрогітарі, а вокальна студія допомагає дітям і дорослим будь-якого віку навчитися естрадному, джазовому або академічному вокалу. Майбутнім музикантам тут вдається розвинути свої навички, кожен з них може стати віртуозом гри на клавішних інструментах. Існують певні переваги, завдяки яким «Соломрія» відрізняється від інших:

Школа також співпрацює з провідними студіями звукозапису. Завдяки цьому студенти зможуть почути свій голос зі сторони, записати авторську пісню або кавер-версію улюбленого твору. Викладачі допоможуть створити відповідне аранжування, яке повністю розкриє сильні сторони вокаліста.

Правильний настрій

У суспільстві має величезне значення впевненість в собі. Люди звертають увагу навіть на найдрібніші деталі, особливо ріже слух заїкання, тихий і боязкий голос. Саме тому настільки популярними стали курси акторської і ораторської майстерності, які також представлені у школі мистецтв.

Пам’ятайте, що саморозвиток має колосальне значення. Людина, яка захоплюється чимось, ніколи не буде відчувати себе самотньою, нудною і посередньою. Ніщо не може замінити те задоволення, яке можна отримати під час занять творчістю.

Здається, що тільки діти можуть мріяти про уроки вокалу або фортепіано, а у зрілому віці на це просто не вистачає часу і сил. Саме тому в різних талант-шоу так часто можна побачити зрілих людей, які усвідомили важливість своїх захоплень. Зовсім не обов’язково чекати так довго, приділіть час музиці та творчості прямо зараз, нехай навіть 1-2 рази в тиждень.

Для нас важливо:

Наші двері завжди відкриті. Запишіться на перший урок!

Записатися на урок