Марія Дусяк

Викладач академічного, естрадного, джазового фортепіано; естрадного та джазового вокалу, а також сольфеджіо та теорії музики як для дітей так і для дорослих. Закінчила Тернопільське музичне училище по класу фортепіано, паралельно вчилася вокалу і працювала в колективі як вокаліст. Також навчалася у Львівській музичній академії по класу джазового фортепіано і вивчала джазовий вокал. Саме в цей період починає викладати фортепіано і ансамбль у Львівській школі джазу та популярної музики. Учасниця джазових майстер-класів в м Ходзеж (Польща), де переймала досвід викладання джазу від провідних європейських музикантів. Згодом продовжила навчання в Київській муніципальній академії музики ім. Р. Глієра і закінчила її по класу джазового фортепіано. Марія викладає вже 7 років і продовжує удосконалюватися в цій справі, відвідуючи різні майстер-класи. Нещодавно стала переможницею конкурсу International music bridge 2021 номінації «найкраща аранжування». У роботі з учнями Марія прагне розкрити творчий потенціал, розвинути технічні навички, які є основою для подальшого якісного освоєння матеріалу, подолати емоційні та психологічні затиски, і допомогти знайти своє місце в музиці!

Тариф уточнюйте у адміністратора

Видео:

Відгуки

2 відгуків

Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
наташа иванова

Я всегда хотела научиться петь,но страшно боялась начать собравшись с духом в итоге решилась записаться на пробный урок по джазовому вокалу в этой школе в филиале на Старонаводницкой… и не прогадала !!!!!! После только одного урока с Марией Дусяк страх испарился!!! Занятие прошло в комфортной обстановке ,весело и непринуждённо!Восхищаюсь Марией за её любовь к музыке,открытость и хорошее расположение к ученикам,профессионализм и ответственный подход к работе.

Анна Сторожева

Обучаюсь в данной школе игре на фортепиано у преподавателя Марии. Занятия проходят на высоком уровне, занимательно и вовлеченно. Спасибо, что прививаете любовь к музыке с каждым занятием все больше и больше)

Більше

Закрити

Записатись на заняття