Школа мистецтв для дітей і дорослих
+38 (050) 174 62 09

Академічний вокал

Академічний вокал – це особлива манера співу, яка використовується головним чином в “класичних” жанрах музики для виконання оперних партій, романсів, номерів з оперет або мюзиклів. Від естрадного вокалу академічний відрізняється не тільки жанровою сферою застосування, але і, звичайно ж, виконавською технікою. Особливість академічної постановки полягає у специфічній вокальній позиції, яку часто називають оперною або класичною.

На відміну від естрадного вокаліста, чий спів під час концерту підсилюється апаратурою і обробляється різними ефектами, оперному співакові треба вміти озвучити зал виключно силою свого голосу. А щоб звук вийшов не тільки гучним, але і красивим, слід направити його в потрібну точку, задіяти різні м’язи, вокальні резонатори, правильне дихання. Крім того, бажано знати нотну грамоту, навчитися читати рідною мовою опери – італійською, і хоча б трохи грати на фортепіано, щоб самостійно розбирати партії – як бачите, все це дуже непросто.

У школі “Соломрія” академічний вокал викладають педагоги з вищою профільною освітою, які допоможуть Вам поставити голос, домогтися красивого звучання і з часом вивчити твори будь-якої складності. Наші вчителі академічного вокалу прекрасно акомпанують на фортепіано, а за необхідності заняття можуть проходити і з концертмейстером. Запрошуємо долучитися до високого мистецтва академічного вокалу в “Соломрії”!

Записатися Подарувати сертифікат

Имя:

Контакт для зв'язку (телефон, e-mail, skype):

Ваші побажання: